תפיסת שירות

קרני תכלת בולטת בתחום התאורה בישראל בתפיסת השירות שלה והתמיכה המקצועית המלאה שהיא מעניקה ללקוחותיה. השוני נובע מראיה הוליסטית של צרכי הפרויקט, הבנה טכנית עמוקה והיצע רחב מאוד של פתרונות המספקים מענה פונקציונאלי ועיצובי כאחד. לצד זאת קרני תכלת מעמידה לרשות לקוחותיה יועץ תאורה מיומן ומנוסה המלווה את התהליך לכל אורכו.

עבור לקוחות פרטיים, קרני תכלת פותחת עולם חדש של פתרונות. בזכות הליווי האישי ואפיון אורח החיים והטעם האישי, מותאמים לכל חדר ולכל אזור בבית פתרונות תאורה המשלבים פונקציונאליות וסטייל גם יחד.

שירות הלקוחות שלנו כולל סיור באתר הלקוח, תכנון מפת התאורה לפי צרכים פונקציונאליים, ייעוץ עצובי בחירת הגופים באולם התצוגה והתקנתם במועד שנקבע. קרני תכלת מזמינה גם לקוחות המעוניינים לרכוש מספר גופים בודדים ליהנות מתהליך אישי, מקצועי ומסור באותה מידה.

עבור הקהל המקצועי, קרני תכלת מעמידה את עוצמתה וניסיונה. צוות ניהול הפרויקטים שלנו יודע לספק כל פתרון טכני ודקורטיבי בכל היקף ובהתאמה לתקציב נתון. כמשווק רשמי, קרני תכלת מציעה טווח מוצרים רחב ואחריות יצרן מלאה. לאורך תהליך העבודה עומד לרשות הלקוח צוות המסייע באפיון הדרישות ובמתן פתרונות טכניים. צוות הפרויקטים של קרני תכלת הוא מהבכירים בישראל ומשמש כגורם בר סמכא וכמרצה בבתי הספר המובילים לעיצוב ולאדריכלות.

 

יועץ תאורה לאורך כל הדרך

אנחנו מאמינים בפתרונות יוצאי דופן, אשר הופכים את חווית השהות בחלל המואר למוחשית ומעניינת. לשם כך, אנחנו שמחים למנות לכל פרויקט יועץ תאורה מנוסה, המשלב הלכה למעשה את החזון האדריכלי והצרכים הפונקצונאליים. הארה של קיר דקורטיבי, פריטי אומנות, מעברים ומסדרונות או תאורת סלון מרשימה – לכל אלה יועץ תאורה מקצועי יודע להתאים מענה שמדגיש את העיצוב ומעביר חוויה מוגדרת. את היכולות ותוצאות של יועצי התאורה שלנו ניתן לראות בעמוד הפרויקטים. תיהנו.