ספוטים לפסי צבירה

פסי צבירה מעוצבים

אחד מפתרונות התאורה המעניינים בשנים האחרונות הוא פסי צבירה שעליהם ניתן לתלות ספוטים ומנורות לד מסוגים שונים. פסי צבירה משמשים היום בבית בעיקר לצרכים פונקציונליים, בעיקר באזורים בבית שבהם נדרשת תאורה חזקה וממוקדת, כגון מטבחים, ארונות וחדרי ארונות, סלונים ועוד.

פסי הצבירה, שבעבר נחשבו לתעשייתיים, הם היום דקורטיביים ובעלי מראה מודרני, והם מאפשרים למקד את התאורה בדיוק נקודות חשובות הדורשות אור חזק – בבגדים המונחים בארון, ביצירת אמנות התלויה על קיר הסלון, במדף הספרים או במשטח העבודה במטבח, לנוחות מרבית ולרושם עיצובי חזק.

אורכם של פסי צבירה וסגנון העיצוב שלהם נגזרים מהפרופורציות של החלל וסגנונו העיצובי, והם מגיעים לרוב בצבעי שחור ולבן ולעתים אפילו ברונזה, ניקל וכו’ – כך שניתן להתאימם לפריטי העיצוב האחרים בחלל. לבית צעיר ואקלקטי, למשל, יותאם פס צבירה שחור המשלב בתוכו ספוטים, ולבית בעיצוב כפרי יותאם פס בצבע ברונזה שעליו גופי תאורה צמודים המותאמים לחלל.

הלדים הלינראיים והספוטים שמותקנים על פסי צבירה מתכתבים בעצמם עם הקו העיצובי של הבית וניתן לשלבם בצורות שונות ליצירת האפקט הרצוי תוך שמירה על מראה מתוחכם ומעודן. מכאן עולה היתרון הגדול של פסי הצבירה – מצד אחד עיצוב ללא פשרות ומצד שני האפשרות לשחק עם כמות התאורה ועם הכיוונים שלה ולשנותה לפי הצורך. וכאשר מדובר בפסי הצבירה המגנטיים החדשניים – שינוי הפריסה של ספוטים ולדים עליהם הופך לקל ומהיר מאי פעם, כמעט כמו משחק הרכבה לילדים. יתרון נוסף של תאורה זו היא האפשרות לדמר בנפרד כל אחד מגופי התאורה המותקנים על פס הצבירה וכך לקבל שליטה מושלמת באפקט החזותי שלהם, יחד ובנפרד.

אתם מוזמנים להתרשם ממגון פסי צבירה, לדים וספוטים בקטלוג של קרני תכלת ולמצוא את השילוב המושלם שישרת את החלל הביתי שלכם בצורה הטובה ביותר.