קרני תכלת

קרני תכלת, מקבוצת ניסקו חשמל ואלקטרוניקה, היא אחת מהחברות המשפיעות והחדשניות בתחום תאורת העילית בישראל.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון מותגי תאורה בינלאומיים שקבעו סטנדרט חדש של פתרונות תאורה דקורטיביים וטכניים בעיצוב הבית. גופי התאורה של קרני תכלת עוצבו על ידי מעצבי תאורה מהמובילים בעולם, ביניהם מרסל וונדרס, פיליפ סטארק ועוד רבים אחרים. החברה מובילה תפיסת תאורה בינלאומית והיא המשווקת הרשמית בישראל של כמה מותגי על חשובים, ביניהם FLOS, MOOOI, MODULAR, SITECO ועוד.

קהל הלקוחות שלנו יודע לזהות סגנון, הוא מעריך איכות ונהנה מההיצע הרחב של גופי תאורה המציעים פתרון אידיאלי לכל שימוש, סגנון ותקציב – גם לקהל הפרטי וגם לקהל המקצועי. בין מגוון המוצרים שלנו תוכלו למצוא גופים דקורטיביים של מעצבי עילית, כמו גם פתרונות טכניים לחללים מסחריים, מלונות, מסעדות וכדומה. בין לקוחותינו תוכלו למצוא רשתות אופנה, משרדים, אולמות תצוגה, מסעדות, בנייני משרדים, גני אירועים ולקוחות פרטיים.

היום ידוע לכול כי בכוחה של תאורה לקבוע אווירה, ליצור דינאמיקה וייחודיות ולספק השראה. לפיכך, קרני תכלת מעמידה לרשות לקוחותיה מעצבי תאורה מהשורה הראשונה בתחום העיצוב והאדריכלות הישראלי ומציעה ליווי צמוד ומקצועי של צוות החברה, המעודכן במגמות העולמיות ולוקח חלק בכנסים ותערוכות בחו”ל. נשמח לעזור ולייעץ לכם מהרגע הראשון ועד לרגע שבו התאורה תעניק לכם את העיצוב המושלם שתמיד חלמתם עליו אצלכם בבית.

כי אנחנו מאמינים שעיצוב הוא עניין של אהבה ושתאורה מגדירה את הדמות שמשתקפת מהבית שלנו ומספקת מגע נוסף של יצירתיות ויופי.