שנדלירים להשגת מראה מודרני בסלון

החלל המתאים ביותר עבור נברשת תאורה בבית פרטי הוא ללא ספק הסלון. זהו בדרך כלל חלל פתוח וגדול, בו ניתן לשלב מספר מקורות אור בעת ובעונה אחת. אך בעוד מנורות קיר או ספוטים שקועי תקרה נותנים מענה על צרכים ספציפיים בלבד, שנדלירים התלויים מלמעלה מאפשרים פיזור אור אידיאלי.

נברשות (שנדלירים) משדרגות את מראה החלל ומשנה את האופי של הבית. היא יכולה להפוך כל דירה למתחם יוקרתי ולהעניק ערך מוסף בדמות תכונות אקסקלוסיביות במיוחד. בנוסף, כיום ניתן לשלב בתוך נברשות גם נורות לד.

שילוב בין שנדלירים וטכנולוגיית לד

השילוב בין שנדלירים לבין תאורת LED מציע מגוון יתרונות. היתרון הגדול ביותר הוא חיסכון בהוצאות ובעלויות חשמל. כידוע, שנדליר המעוצב בקפידה כולל לפחות מספר נורות שונות המאירות בו זמנית. בעבר ניתן היה להשתמש רק בנורות כספית וליבון לצורך הארת נברשת, אך כיום האופציה המועדפת היא שימוש בנורות לד.
אורך החיים של תאורת LED עומד לפי מחקרים אחרונים על מעל 60,000 שעות. הנורות לא דורשות שימוש באביזרים נלווים והן פועלות ללא צ'וקים או סטרטרים. כל נורה מיוצרת בקפידה לפי סטנדרטים בינלאומיים וברמת בטיחות ללא פשרות. נורות לד ידידותיות לסביבה, הן עוזרות לשמור על כדור הארץ ולמנוע זיהום והן אפילו לא פולטות חום או קרינה.

באיזה בית כדאי לתלות שנדלירים?

שנדלירים נתפסים על פי המסורת כגופי תאורה המזוהים עם האליטה הגבוהה. יחד עם זאת, כיום אפשר לתלות שנדליר כמעט בכל חלל. גם בדירות שכורות וקטנות יש נברשות ייעודיות המפזרות את האור מלמעלה. היתרון של נברשת בדירה קטנה הוא הענקת אשליה אופטית של חלל גדול. יתרון זה בא לידי ביטוי גם בסלון גדול, בו השימוש בנברשת עונה על צרכים אחרים. נברשת מרכזת את השליטה על האור ויש לה מגוון של פונקציות. אפשר להדליק את הנברשת כדי לקרוא ספרים בסלון, לארח חברים, לבלות זמן איכות משותף עם המשפחה, לצפות בטלוויזיה ועוד.

בעת רכישת שנדלירים לבית פרטי כדאי להתחשב באופי חדר הסלון כפקטור בבחירת גופי תאורה לסלון, בכיווני האור הטבעיים וגם בצבע הקירות והרהיטים. הנורות בתוך הנברשת יכולות להפיק אור בעוצמה משתנה. הטיפ בהקשר הזה הוא לבחור נורות עם עוצמה סולידית, העולה בקנה אחד עם אופי השימוש הצפוי בסלון. יש חללים הסופגים הרבה אור טבעי לכל אורך שעות היום ובהם אין צורך בנברשת גדולה. לעומת זאת, סלון הפונה לחצר סגורה או לאיזור לא מואר זקוק לנוכחות של הנברשת.
לסיכום, שנדלירים הם אחד מהאלמנטים הדקורטיביים המפורסמים ביותר בתחום עיצוב הפנים. הם מושכים הרבה תשומת לב וקשה להתעלם מהם. מומלץ לשלב את הנברשת בעיצוב הסלון והחלל, ליהנות מהיתרונות שיש לה ולא לשכוח לחבר אליה נורות לד לפיזור מושלם של האור.

לרכישת שנדלירים היכנסו עכשיו לחנות אונליין