תאורה לאמבטיה בעיצוב יוקרתי

חדרי אמבטיה הם חדרים קטנים לרוב ופעילים. גם כאשר חדרי האמבטיה קטנים מאד הם משמשים את כל בני המשפחה, כל יום ולעיתים מספר פעמים ביום. כאשר בוחנים את השימוש בחדרי הרחצה מגלים כי הם שימושיים הרבה יותר משיכולנו לחשוב.

הפעילות של חדר הרחצה היא פעילות מרגיעה ונינוחה, כל מי שמתרחץ רוצה לנקות מעצמו לא רק לכלוך פיזי אלא את היום שעבר עליו והוא רוצה לעשות זאת במקום מרגיע. חדרי הרחצה עברו שדרוגים בעיצוב בשנים האחרונות וניתן לראות היום חדרי רחצה יוקרתיים, חדרי חרצה כפריים וחדרי רחצה בעיצוב שמיועד לחלק מבני הבית. תאורה באמבטיה נכונה תדגיש את האווירה אותה רצינו ליצור.

גופי תאורה באמבטיה

תאורה לאמבטיה יוקרתית

היום קל ליצור חדרי אמבטיה יוקרתיים, ישנם אביזרים עיצוביים רבים שעוזרים לנו לבצע זאת, החל מהמקלחון, מהשיש וכמובן התאורה עצמה. תאורה לאמבטיה באמצעות גופי תאורה יוקרתיים תהיה לרוב תאורה בוהקת אשר משלימה את המראה הכללי של החלל. תאורה לאמבטיה יכולה להיות מחולקת למספר מוקדים או מוקד יחיד, כשרבים שמים תאורה גם לצידי המראה. תאורה לאמבטיה תהיה לרוב תאורה מינימליסטית, גופים סימטריים ואור בוהק. חלש לשים לב שאור בוהק לא חייב להיות אור יחיד ואפשר להנות מתאורה חזקה שמתפזרת לכל אורכו של החדר.

תאורה לאמבטיה בסגנון כפרי

חדרי אמבטיה כפריים

ישנם חדרי רחצה בעלי אוירה כפרית. אין זה אומר שהעיצוב בהם פשוט, אלא שיש לו נגיעה “של פעם”. בחדרים אלו יש חשיבות רבה לתאורה כמשלימה של האווירה כולה. תאורה באמבטיה בחדרים אלו תהיה פחות בוהקת ומפוזרת לכל החלל. חשוב מאד שכל אזור ייהנה מהתאורה ולכן מומלץ שבחדר הרחצה יהיה יותר מגוף תאורה אחד.

בחדרי אמבטיה כפריים מומלץ לשים גוף תאורה מעוצב אשר מתאים לחדר הרחצה ויכול להתמודד בגבורה מול המים והלחות המצטברים בחדר.

גופי תאורה לאמבטיה מעוצבים

גופי תאורה לאמבטיה לילדים

חדרי האמבטיה של הילדים יכולים להיות לפעמים ללא אמרה עיצובים מיוחדת אלא אוסף של פריטים שאהוב במיוחד על בני הבית. חדר זה יכול להיות מקום נפלא ומהנה במיוחד לא רק עבור הילדים, אלא גם עבור מבוגרים והתאורה בו תהיה בהתאם.

ככלל חשוב כי תאורה למבטיה תגיע לכל מקום וכי בני הבית ירגישו בנוח בעת הרחצה. התאורה צריכה להיות מפוזרת מצד אחד לכל חלל החדר ולהאיר, אך היא יכולה להיות גם תאורה חמימה ונעימה שמתפזרת בחלל.
על תאורה לאמבטיה להיות עמידה בפני מפגעי המים והלחות ולהחזיק מעמד אל מול נזקי הקורוזיה. אפשר לשלב בחדרי הרחצה מספר גופי תאורה כשחלקם תלויים על התקרה וחלקם על הקיר עצמו. בחדרי רחצה רבים נהוג להתקין גוף תאורה לצד או מעל המראה וכן בתקרה. אם ברשותכם רק נקודה אחת על התקרה שתשמש לגוף תאורה לאמבטיה, תוכלו לבחור בגוף תאורה אשר משלב מספר נורות כשכל אחת פונה לכיוון אחר וכך תאירו את החלל כולו.

גופי תאורה לאמבטיה בסגנון מודרני

לרכישת תאורה לאמבטיה כנסו עכשיו לחנות אונליין