תאורה מעוצבת – תאורה שמדליקה את הדמיון

איך התאורה בבית שלך הולכת להיראות? עכשווית, קלאסית או שילוב מעניין של שניהם? עשויה מתכות מבהיקות, עץ מלא, זכוכית או בד רך? מפוסלת ויצירתית או מוצנעת ומשתלבת בעיצוב הכולל?

אם תאורה מעוצבת גורמת לדמיון שלך לעבוד שעות נוספות, הגעת למקום הנכון.

תאורה נכונה – הרואה את האור כחומר גלם וחושבת על גוף תאורה כרהיט – יכולה לשנות את חזות הבית מקצה לקצה. תאורה שמתוכננת מרמת הקונספט יוצרת אווירה ייחודית, מעוררת השראה, מעניקה דגשים על פריטים שיקרים לנו ומספקת הרבה יוקרה וסגנון לכל מרחב.

היום, תאורה מעוצבת הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהחשיבה האדריכלית ומארגון הבית, גם ברמה הטכנית והמעשית וגם ברמה הדקורטיבית. בנוסף, עולם התאורה הולך ומתפתח בקצב מהיר מאוד עם שימוש בחומרי גלם יצירתיים, טכנולוגיות הארה חדשניות ובתי עיצוב מובילים המציעים פתרונות תאורה מרהיבים לשימושים השונים.
על מנת לספק לך את הפתרונות המקצועיים והמעוצבים ביותר ולהעניק לכל מרחב את התחושה הנכונה – אנחנו בקרני תכלת יודעים לשאול את השאלות הנכונות, להשתלב בחזון האדריכלי ולהתאים את גופי התאורה הטובים ביותר לכל סגנון ולכל סביבה.

גופי תאורה: על מגוון, איכות וסגנון

גופי תאורה הם חלק ממסורת עיצובית ארוכת שנים אשר מקבלת ביטויים עדכניים. כאן, רק מראה עיניים יכול לשקף את קשת המוצרים, הצבעים, המרקמים והגדלים. באולם התצוגה של קרני תכלת ניתן לראות באופן המרשים והמקיף בישראל את כל פתרונות העילית ואת מעצבי העל הבינלאומיים. חברות דוגמת FLOS האיטלקית, moooi ההולנדית, Tom Dixon האנגלית, Moranu Due הונציאנית, ושמות דוגמת פיליפ סטארק, ג’ספר מוריסון, פיירו ליסוני, ניקה זופאנק ורון גלעד הישראלי – כל אלה מציעים גופי תאורה שקשה לסרב להם…

בקולקציות השונות ניתן למצוא גופי תאורה בעלי אמירה עיצובית מודגשת וגם גופי תאורה מוצנעים המעצימים את העיצוב הקיים. העיקרון החשוב בבחירת גופי תאורה מתוך היצע גדול ואיכותי הוא, היכולת לספק מענה אחיד לכל קונספט ורעיון אדריכלי תוך גיוון מתמיד ויצירת עניין.

מסורת עיצוב נשענת על עקרונות שתמיד יהיו רלוונטיים ונכונים. בקרני תכלת מדובר על קולקציות חוצות זמן, מקום או תקופה. הן מרהיבות ולא פחות מכך, בעלות איכויות עיצוב וגימור אשר הופכות אותן לפריט רלוונטי גם כעבור שנים רבות.

לכך מצטרפת ההמלצה החמה לרכוש גופי תאורה מקוריים מהיבואן הרשמי. גופי תאורה כאלה מלווים באחריות מלאה ובשירותי תכנון ועיצוב תאורה מקצועי, אשר יהפכו את כל נושא התאורה לחוויה.

עיצוב תאורה מקצועי לפי שלבים

ממש כמו סלון מעוצב, פינת אוכל שאוהבים או אביזרי חיפוי וגימור שובי לב – גם לגופי תאורה תפקיד מרכזי בעיצוב הבית וביצירת רצף הארה אחיד ועקבי. תכנון תאורה מבטיח שלא נעבור בין אזורים שטופי אור לאזורים מעומעמים, ולא ניצור פערים בין אופי ההארה אחד למשנהו. היכולת לייצר את התחושה הרצויה, עם רמת ההארה הנחוצה בגופי תאורה שונים נשענת על הבנה מקצועית בעולם פיזור האור ובשזירת הגופים המתאימים לצרכים ולרצונות. כדי להבטיח פתרונות תאורה מיטביים, קרני תכלת מעמדיה לרשותך יועצי תאורה מקצועיים, אשר יספקו מענה מקיף בכל שלב.
תכנון תאורה מעוצבת נכון מתחיל משלב התכנית האדריכלית עם בירור כלל השימושים והפעילויות במרחב הנתון. האם בחדר הילדים יצפו בטלוויזיה, האם בסלון גם יקראו ספרים, האם בינה יעשו מסיבות והאם ישנם ילדים שמתעוררים באמצע הלילה – כל אלה הן דוגמאות לפעילויות ולתנאים אשר ישפיעו באופן ישיר על אופי התאורה בבית. גם למידות החדרים והמרחבים השונים, גובה התקרה, מיקום הפתחים והתאורה החיצונית השפעה על תכנון התאורה.

משלב התכנון ממשיכים לחלק המהנה ביותר – בחירת גופי התאורה. העושר הצורני ומגוון אפשרויות המשחק שפורסת בפניך קרני תכלת מספקים לך גמישות מלאה בבחירת הגופים וביצירת קו עיצובי מרגש בכל חלקי הבית. כאן, לטעם האישי שלך יש מקום מרכזי, כאשר יועץ התאורה ינחה אותך בהיבטים הטכניים ובאפשרויות ההארה השונות של כל פתרון.

את ההבדל שייעוץ תאורה מקצועי יכול לעשות, מומלץ לראות במו עיניך.

לרכישת גופי תאורה מעוצבים כנסו עכשיו לחנות אונליין