גופי תאורה לבית בעיצובים מרהיבים

גופי תאורה לבית מתאפיינים כיום בעיצובים מרהיבים שעד לפני כמה שנים לא היו זמינים בארץ. פתיחת היבוא לחברות רבות הביא לארץ שפע של גופי תאורה מעוצבים וגם לייצור מקומי של גופי תאורה יפיפיים על ידי אמנים מקומיים. גופי תאורה לבית נחלקים לסוגים שונים והם עושים שימוש בנורות שונות ובעוצמות אור שונות. גופי תאורה לבית נחלקים באופן עקרוני לכמה סוגים עיקריים: גופי תאורה תלויים מסוגים שונים, גופי תאורה צמודי תקרה או שקועי תקרה, גופי תאורה צמודי קיר או שקועי קיר, גופי תאורה מסוג ספוטים, תאורת לד בסגנונות שונים, גופי תאורה עומדים, גופי תאורה לשולחנות ורהיטים, גופי תאורה מוסתרים, גופי תאורה לגינה וכדומה.

את כל גופי התאורה הללו ניתן להשיג כיום מבתי יוצר של מעצבים מעולים ואלה מגיעים בשלל סגנונות ועיצובים מרהיבים. אחת החברות המובילות בתחום גופי תאורה מעוצבים היא חברת Flos האיטלקית המביאה לכם את מיטב העיצובים של גופי תאורה מדהימים לבית ולמשרד.

 

Flos – העיצוב כן קובע

לכל עם המסורות והאיפיונים שלו. העם האיטלקי מתייחד באומני העיצוב שלו והדבר מתחיל אי שם בימי הרנסנס והשגשוג האמנותי הרב שעבר על איטליה מאז ועד היום. מעצבים איטלקים נחשבים לטובים ולמעולים בעולם כולו. סביר להניח שאם תראו גוף תאורה מעוצב ברוב חן והתאמה הוא יהיה גוף תאורה מבית Flos. פלוס מייצרת גופי תאורה מאז שנת 1962 והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום וכאחת שפורצת דרך בעולם התאורה. החברה חלה את דרכה כיצרנית של גופי תאורה יוקרתיים ויקרים מאד וכיום היא מציעה לקהל הרחב מגוון פתרונות מקסימים של גופי תאורה לבית ולמשרד שעומדים ברמה אחת מעל לכל מה שאתם מכירים. עיצוב גופי תאורה לבית ולמשרד נחשב בעיני המעצבים האיטלקיים כאמנות והדבר ניכר בצורות ובסגנונות שהם מצליחים להחדיר לשוק. חברת Flos עובדת עם שורה ארוכה של מעצבי על כמו ג’ספר מוריסון, קסטיליוני, פיליפ סטארק ואחרים. ואל דאגה, אם שמות אלה לא אומרים לכם הרבה עכשיו הם יגידו לכם המון לאחר שתבדקו את העיצובים שלהם עבר חברת Flos ואז תבינו שהם מקבילים לשמות כמו מסי בכדורגל, לבראד פיט בקולנוע ולבר רפאלי בדוגמנות.

 

מהי תאורה מעוצבת

יהיה קשה להסביר במילים את מה שהעין צריכה לראות. זה כמו ללמד שחייה בהתכתבות. תאורה מעוצבת היא תאורה המכילה את כל האלמנטים הטכניים הדרושים כדי שהאור הרצוי ישפע ממנה בצורה מבוקרת וכי האלמנט שמחזיק את הנורה יהיה מעוצב בקווים שונים ובעלי השראה. חברת Flos מעצבת גופי תאורה שונים החל מגופים תלויים, דרך ספוטים מרהיבים שמאירים מוזיאונים וגלריות רבות, דרך צמודי קיר מיוחדים במינם, שקועי קיר ותקרה ועד לתאורה עומדת או מונחת על שולחנות וכדומה. החברה עושה שימוש עם תאורת לד שנחשבת כיום למקור האור המבוקש ביותר בגלל צבע האור שלה והחיסכון הניכר שלה בצריכת חשמל.