השוואת מחירים של גופי תאורה

צרכנות נכונה דורשת השוואת מחירים. את ההשוואה הזו ניתן לבצע גם כאשר רוכשים גופי תאורה לבית, לגינה או לעסק. ההשוואה מבטיחה רכישה חסכונית ומשתלמת וניתן לערוך אותה באמצעות אתרי אינטרנט ייעודיים. בנוסף, רצוי להתייעץ עם קרובי משפחה, חברים או קולגות על מנת לשמוע חוות דעת אישית על גופי תאורה מסוימים. זכרו כי תאורה לבית משפיעה על איכות החיים בצורה משמעותית. בחרו גופי תאורה איכותיים ואל תתפשרו על שירות מקצועי ואדיב.

 

סוגי תאורה

יש סוגים רבים של גופי תאורה ולכן רצוי להתחיל את השוואת המחירים עם הבחנה בסיסית. נהוג לחלק את הקטלוג של גופי תאורה פופולאריים לגופים תלויים, צמודים, עומדים, שולחניים ושקועים. קטגוריה אחרת כוללת ספוטים לפסי צבירה והיא פופולרית בעיקר בקרב בעלי עסקים וחנויות, בעוד קטגוריה נוספת מכיל פרופילים. מבחינת תאורת חוץ ומוגני מים יש לשים דגש על החומרים, הצבעים והמפרט הטכני.

 

נורות וטווחי מחירים

עוד הבחנה בין גופי תאורה ניתן לערוך על בסיס סוג הנורה. כאן האפשרויות הבולטות הן נורות LED, הלוגן, כדור, ליבון, נר, תאורה סולארית וכמובן תאורה צבעונית. אור חזק מדי עשוי לסנוור את בני הבית ולפגוע בתחושת הפרטיות או האינטימיות. מנגד, אור קר בגווני אדום עלול ליצור תחושת מחנק בעוד אור כחול מדגיש את המרחב. יש הרבה דרכים להשתמש במשחקי אור וצל ולכן כדאי להשוות רק בין מחירים של גופי תאורה רלוונטיים. נסו לבדוק מראש אילו גופי תאורה רלוונטיים עבורכם וערבו יועץ תאורה על מנת לקבל הסבר מפורט על ההבדלים.

טווח המחירים של גופי תאורה רחב מאוד ותלוי במספר פרמטרים. נורות זולות וגופי תאורה באיכות ירודה מוצעים לרוב במחירים הנמוכים ביותר, אולם ההשקעה בהם אינה משתלמת היות והיא דורשת שורה ארוכה של הוצאות בלתי צפויות. מומלץ לתת עדיפות לגופי תאורה המיוצרים על ידי חברות מוכרות ואמינות. המחיר של גופי התאורה מושפע מהמידות שלהם, מהמפרט הטכני ומההתאמה שלהם עבור החדרים השונים בבית. יש לבצע את ההשוואה בין המוצרים השונים על פי בדיקה של תאורה לסלון, תאורה למטבח, תאורה לגינה, תאורה לחדרי השינה וכן הלאה.

 

הגדרת סדר עדיפויות

בסופו של דבר, לקוח המעוניין לרכוש מנורות לבית יכול לעשות זאת באמצעות שלל כלים העומדים לרשותו. עליו להשוות מחירים ולהגדיר את סדר העדיפויות. בעת שיפוץ בית קיים או לקראת כניסה לדירה חדשה רצוי להשקיע בגופי תאורה בולטים ובעלי נוכחות. יש להתאים את גופי התאורה למספר הרהיטים, לגודל החלל ולצרכים ספציפיים נוספים

מנורות יכולות לשרת את בעלי הבית לאורך שנים אולם הם מחייבים בדיקות מוקדמות. לא כדאי להקל ראש בבחירת גופי תאורה לבית או לגינה, משום שהם אחראיים במידה מסוימת לאיכות החיים שלנו.

לרכישת גופי תאורה למשרד כנסו עכשיו לחנות אונליין