ספוטים לתאורה דקורטיבית לבית

גופי תאורה ספוט (הידועים יותר כ”ספוטים”) הם היום מגופי התאורה הפופולאריים ביותר הן בעולם תאורת הבית והחוץ והן בעולם התאורה המשרדית (כמו גם תאורה לבתי עסק המארחים לקוחות, דוגמת מסעדות וכד’). כולנו נתקלנו בספוטים פה ושם, גם אם לא שמנו לב. מלבד לשימושיותם הגבוהה, אחד המאפיינים של הספוטים אשר הופכים אותם למבוקשים ופופולאריים כל כך בשימוש ביתי כיום הוא הפן האסתטי שלהם – האפשרות לעצב וליצור תאורה דקורטיבית של ממש לבית על ידי שימוש בסוגים שונים של ספוטים.

 

ספוטים שקועים בקירות ופסי צבירה לספוטים – אפשרויות רבות לתאורת הבית

ישנם כיום כמובן אינספור פתרונות שונים בעולם התאורה, וספציפית בעולם התאורה לבית. אך גם אם מתמקדים בתחום הצר יחסית של תאורת ספוטים, ניתן למצוא אינספור פתרונות וסוגים שונים של מנורות, המציעים לנו מגוון דרכים לעצב בצורה דקורטיבית אזורים שונים בבית, ו”על הדרך” גם לדאוג שבאזורים אלו התאורה תהיה איכותית ומספקת.

ספוטים שקועים הם דוגמה טובה לפיתוח אשר הפך נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות בבתים בישראל. הכוונה היא לגופי תאורת ספוט אשר שקועים בתקרה, בקיר הבית או בקירות גבס, ובכך אינם תופסים מקום בחלל החדר ופעמים רבות אף אינם גלויים לעין. ניתן למצוא פתרון זה בהרבה מטבחים או חדרי אמבטיה ומקלחת – אזורים מהם בוקע אור לבן בהיר, אך מקור האור עצמו אינו נראה לעין (פתרון תאורה זה נפוץ לעיתים מסביב למראה בחדר האמבטיה או באזור העבודה והכיור שבמטבח).

פסי צבירה לספוטים הם כמובן פתרון פופולארי ונפוץ. בעוד ניתן למצוא פסי צבירה יותר במשרדים וחללי עבודה, גם בלא מעט בתים הולכים כיום על פתרון זה. פסי הצבירה מאפשרים הצבה של כמה ספוטים אחד ליד השני, כאשר ניתן כמובן לכוון כל ספוט לכיוון אחר וכך להשיג מספר מוקדי תאורה. פס הצבירה אינו רק אסתטי, הוא כאמור גם יעיל ופונקציונאלי ביותר, במיוחד באזורים בהם נזדקק לכמה נקודות תאורה שונות. לכן ספוטים לסלון מופיעים פעמים רבות על גבי פסי צבירה אלו.

לסיכום, לספוטים מקום נכבד בעולם עיצוב תאורת הבית והמשרד, ומסיבות טובות. מספר האפשרויות שם הוא בלתי מוגבל והסגנון המתקבל פופולארי ביותר בקרב חלק גדול מהאוכלוסייה.

לרכישת ספוטים כנסו עכשיו לחנות אונליין