תאורה מעוצבת לפינת האוכל

שלום, שמי יאנה, מעצבת תאורה בקרני תכלת. אולם התצוגה שלנו הוא בית לגופי תאורה בינלאומיים. אשמח להראות לכם כיצד בכל תקציב ניתן להפוך את פינת האוכל שלכם למעוצבת ומרשימה.

מזה מספר שנים, כל עולם התאורה עבר טרנספורמציה – בניגוד לעבר, כשהיינו פוגשים בתים מלאים בגופי תאורה תלויים בכל חדר ופינה, הבתים כיום שואפים לאיזשהו סוג של סדר, ניקיון והיררכיה, והמוקד המרכזי, “העוגן” של הבית, כמעט תמיד ממוקם בפינת האוכל. מה זה אומר בעצם? שפינת האוכל הפכה להיות המקום שבו מתקינים את גוף התאורה המרשים מכולם, ה”שואו” של הבית. בדיוק כפי ששולחן האוכל מאגד ומלכד סביבו את כל בני המשפחה לארוחה משפחתית – כך התאורה “מרכזת” לתוכה את כל השפה העיצובית של הבית.

חשוב לציין שמעצם היותו “התכשיט” של הבית, הגוף הדקורטיבי פעמים רבות אינו מאיר חזק מאד, אלא יותר משמש ליופי, ובמקרים כאלו יש צורך בשחקני חיזוק כגון ספוטים שקועים, או אפלייטים (מדפי תאורה) מהקיר. כמובן שיש עוד המון פתרונות יצירתיים אבל אלו הנוחים והמומלצים מכולם.

הגוף שבחרתי לפינה שלי הוא ה-NON RANDOM של חברת MOOOI – גוף תאורה קליל, אווירי, מצד אחד פשוט ומצד שני מאוד מרשים ומיוחד. בדיוק מה שאני צריכה כדי לתת נגיעה של רושם לחלל שלי.

אשמח לפגוש אתכם באולם התצוגה שלנו ולהתאים לכם את מערך גופי התאורה שיתאים לכם.

לרכישת מנורות לפינת האוכל היכנסו עכשיו לחנות אונליין