לא רק באופנה – גם בתאורה יש תאורת מעצבים

הכירו את השמות הגדולים של תאורת המעצבים הכי טרנדית בעולם – היא מגיעה מהמותגים המובילים באירופה והיא פה בישראל!

את השמות הגדולים באופנה אתם ודאי מכירים, אבל מה לגבי מותגי־העל של עולם התאורה המעוצבת, אלה שמובילים את התחום ומשמרים את היוקרה? גם בעיצוב תאורה לבית מעצבי על בינלאומיים מעצבים את מיטב גופי התאורה. הכירו את האייקונים והמוחות מאחורי כמה מגופי התאורה הפופולריים והמעוצבים בעולם – Tom Dixon, Sofia Lagerkvist & Anna Lindgren ,Philippe Starck, ועוד רבים אחרים הם רק חלק ממעצבי התאורה המובילים בעולם שגופי התאורה שלהם מוצגים באולם התצוגה המרשים של קרני תכלת ברמת החייל בתל אביב.

מעצב התאורה פיליפ סטארק ומנורה בעיצובו

תהליך היצירה של עיצוב תאורה, משחק תפקיד מרכזי במיוחד כאשר אתם לוקחים על עצמכם פרויקט שיפוץ או עיצוב של חלל בבית. הסיבה לכך היא הדרך שבה אתם חווים תאורה וההשפעה שלה על העיצוב הכולל, תאורת מעצבים יכולה לשנות את כל מראה החדר.

מעצב התאורה טום דיקסון ומנורה בעיצובו

גופי תאורה עם נוכחות יוצרים עומק וגובה, מפנים תשומת לב לאזורים המרשימים ביותר בחלל, יוצרים איזון נכון של אור וצל ומביאים איתם אנרגיה חדשה.
תאורת מעצבים טובה היא זו שמושכת את תשומת הלב למה שהיא מאירה, לא לתאורה עצמה.

מעצבות תאורה בינלאומיות וגופי תאורה בעיצובן

מוזמנים לבקר ולהתרשם מעיצובים יוצאי דופן ומעוררי השראה ולעצב את הבית בפיס אופנתי ושיקי לסלון, למטבח, לחדר השינה או לכל חדר אחר בבית. יועצי התאורה שלנו יתאימו לכם את קולקציית גופי התאורה ויתכננו יחד אתכם קונספט לעיצוב תאורה בכל חלל הבית. מבטיחים לכם שהיא תגנוב את ההצגה.

יועצי התאורה שלנו מחכים לכם בחדר התצוגה –
קרני תכלת אולם התצוגה, הנחושת 4 רמת החייל תל-אביב