האם כל תאורה יוקרתית נחשבת תאורה מעוצבת?

רוב האנשים שנמצאים בעיצומו של שיפוץ או חידוש הבית מתעניינים באופציות של תאורה, מהסוג שלא נחשפו אליו עד כה. מן הסתם, אם אתם כבר עושים שינוי משמעותי בבית, תרצו בוודאי לשנות גם את התאורה באופן דרסטי ולא לקנות שוב את אותם גופי תאורה שליוו אתכם שנים ארוכות. אז איך נדע אילו סוגים של גופי תאורה יתאימו לבית שלנו, מה נחשב איכותי וכזה שמחזיק מעמד, ומהי התאורה המעוצבת שכולם מדברים עליה?

 

עיצוב התאורה כפתרון לבעיות של המבנה שלכם

כשאתם חושבים על תאורה לבית שלכם, הביטו היטב סביבכם ותשאלו את עצמכם מהן נקודות התורפה של כל חדר, ומה הם היתרונות הגדולים שלו. תאורה לבית יכולה להאיר ולהדגיש את היתרונות הטבעיים כמו גודל וגובה, אבל גם יכולה לטשטש חסרונות כמו פינות חשוכות, שטח קטן מדי ועוד. למשל, אם יש לכם חלל קטן אתם יכולים להיעזר בגופי תאורה שקועים, שלא מפריעים לזרימה בחדר כי לא רואים אותם כלל, ומצד שני הם שולחים אלומות אור שנראות כבוקעות מתוך התקרה או הקירות.

עיצוב התאורה כפריט נוי בפני עצמו

דיברנו קצת על גופי תאורה שקועים, שמהווים אחוז גבוה מגופי התאורה הנמכרים כיום בארץ וגם בעולם – ובצדק, כי מדובר בגופי תאורה עם טריק: רואים את האור שלהם, אבל לא רואים אותם. למעשה, גופי תאורה שקועים הם הפריטים שהתחילו את כל הדיבור על תאורה מעוצבת, מכיוון שהם מסוגלים לשחק עם התאורה באופן שמשנה את החדר ברמה כזו, שאם תחליפו את התאורה תגלו מה שחשבתם כחלל סופר יוקרתי ואלגנטי מתברר כחדר סתמי ואפילו קצת קטן. מעצבי הפנים – והאמת שגם אתם יכולים לגמרי לבד – נעזרים בגופי תאורה, שקועים או לא, כדי לעצב אווירה וגם כדי ליצור חן והדר, בדיוק כפי שהייתם מצפים מרהיט, מפסל או מיצירת אמנות.

 

לצפייה בקטלוג התאורה המלא כנסו

https://www.karney.co.il/catalog/

 

 

איך יודעים מה מחזיק מעמד ומה יתקלקל אחרי שבועיים?

זה מאד פשוט. אם רכשתם את גופי התאורה שלכם במקום מסודר, רציני ובעל מוניטין, אתם יודעים שאתם קונים גופי תאורה חזקים ועמידים. אל תזלזלו בצורך לרכוש גופי תאורה טובים: מעבר למחיר שלפעמים באמת אינו יקר במיוחד, יש את אלמנט ההתעסקות: האם מתחשק לכם כל חודשיים להוציא את הסולם, לטפס אל המנורות, להחליף נורה, לרדת מהסולם ואז לגלות שהנורה בכלל שרופה? חוץ מהטרחה, גם לא תמיד יש לנו נורות להחלפה במלאי, ואז אנחנו מוצאים את עצמנו במשך זמן מה שרויים באור חלקי, עד שאנו נזכרים ללכת ולקנות נורה חדשה.
טיפ: הקפידו להשתמש בנורות לד בלבד. נכון, הן קצת יותר יקרות מנורות רגילות, אבל בטווח הארוך הן זולות יותר. הן לא מתקלקלות או נשרפות אלא רק אחרי כמה שנים, וצריכת החשמל שלהן נמוכה מאד, מה שמתבטא בחשבון החשמל.

לרכישת תאורה יוקרתית כנסו עכשיו לחנות אונליין