מנורות עומדות – אביזר אלגנטי לעיצוב הבית

עולם עיצוב הפנים מכיל אינספור דרכים להעניק לבית או לחלקים מסוימים ממנו מראה אלגנטי ומעוצב, בהוצאה כספית נמוכה יחסית. ספציפית, תחום התאורה לבית מציע אפשרויות רבות ליצירת מראה אלגנטי על ידי שימוש באמצעי תאורה שונים, אשר ממלאים גם תפקיד פונקציונאלי כמובן.

אחד האביזרים האלגנטיים והפופולאריים ביותר בעולם התאורה לבית אשר מאפשר ליצור אווירה נעימה ומראה מעוצב ומושקע, הוא מנורות עומדות. ניתן לבחור כיום בין מגוון גדול של מנורות עומדות ומעוצבות, אשר מציעות שדרוג רציני לכל אזור בבית בו יוצבו ומאפשרות תאורה עילית ומתכווננת.

 

גופי תאורה עומדים דקורטיביים

בתוך מבחר גופי התאורה השונים הקיימים כיום בשוק, ניתן למצוא לא מעט גופי תאורה עומדים, ובתוכם לא מעט מנורות עומדות דקורטיביות. הכוונה היא לגופי תאורה עומדים המעוצבים מלכתחילה תוך דגש על הפן העיצובי והדקורטיבי, כאשר מטרתם המוצהרת אינה רק פונקציונאלית (אספקת תאורה לאזור מסוים) אלא גם אסתטית.

בתוך מבחר גופי התאורה העומדים והדקורטיביים תוכלו למצוא למשל מנורה עומדת לסלון במגוון עיצובים אומנותיים של ממש, חלקם בסגנון מודרני וחלקם בסגנון מסורתי יותר. מגוון האפשרויות רחב בתחום זה, כך שקל למצוא מנורה עומדת דקורטיבית עבור כל סלון וכל סגנון עיצובי המאפיין את הבית.

גופי התאורה הדקורטיביים הללו עוצבו על ידי מיטב המעצבים ומותגי עיצוב הפנים, וניתן למצוא דגמים המבוססים על מראה מתכתי, דגמים בהם משולבים בדים מסוגים שונים ואפילו כאלו הבנויים גם מעץ. כאמור, מנורות עומדות דקורטיביות עבור כל סגנון וטעם.

 

שימושי ונוח – תאורה עומדת מתכווננת

מלבד לכך שמדובר באביזר אלגנטי ומסוגנן, גופי תאורה עומדים מהווים פתרון פונקציונאלי נוח למגוון מצבים. לדוגמה, סלון אשר כבר מעוצב ומרוהט, בו אתם מעוניינים להוסיף תאורה באזור מסוים על מנת ליצור פינת ישיבה וקריאה נוחה. מנורה עומדת היא בדיוק מה שאתם מחפשים למצב כזה, שכן ניתן להוסיף אותה בכל מקום ולכל חדר וליצור תאורה נקודתית חזקה ובהירה יותר.

רבים מגופי התאורה העומדים בנויים כך שניתן לכוונן אותם על פי הצורך. הכוונה היא לשינוי זווית המנורה, ובמקרים מסוימים ניתן לשנות גם את הגובה ואת המרחק של החלק הכולל את המנורה מהבסיס. גופי תאורה אלו מתאימים במיוחד לפינות ושולחנות עבודה (בהם אנחנו מסתירים לעצמנו את האור המגיע מתקרת החדר כאשר אנחנו רוכנים על גבי השולחן…), כמו גם לפינות קריאה בהן האור המגיע אינו מספק.

לסיכום, מנורות עומדות מתאימות לחלקים שונים בבית, החל מהסלון ופינת הישיבה ועד לחדר העבודה ואף לחדרי שינה ולגינה. מנורות עומדות מסוימות מיועדות לכך שיזיזו אותן על פי הצורך (למשל – ניתן להוציאן החוצה למרפסת והגינה כאשר אנו יושבים שם בערב, ולהכניסן חזרה בסיום), ובאופן כללי הן מציעות שילוב מעניין בין גוף תאורה פונקציונאלי לבין אביזר עיצובי אלגנטי.

כנסו עכשיו לחנות אונליין