המדריך המקיף לבחירת גופי תאורה לבית

יש לכם בית יפה, הריהוט משתלב היטב עם צבע הקירות, המרצפות משדרות אווירה משחררת ומעל כל זה מרחפת המלכה של הבית – התאורה. בחירת גופי תאורה הינה משימה מאתגרת למדי שעשויה לקבוע מה יהיה האופי של החללים השונים בבית. עולם התאורה מציע מגוון רחב מאוד של אפשרויות ואליהן מצטרפות אופציות נוספות כל העת. ישנם פרמטרים רבים שמשפיעים על האווירה בבית שלכם, אך התאורה היא ללא ספק אחד הגורמים המשמעותיים ביותר.

אז כיצד נדע אילו גופי תאורה מתאימים לנו? איפה נמקם אותם ומי יבצע בעבורנו את ההתקנה? על מנת לענות על שאלות אלו מומלץ לפנות לאנשי מקצוע בתחום ולברר את כל הפרטים החשובים.

 

אילו גופי תאורה קיימים בפועל

כמו כל מוצר שהוא פרקטי וגם עיצובי, כך גם גופי תאורה הפכו לדבר מבוקש מאוד בבתי מגורים, עסקים וגם חצרות. כאמור ישנם סוגים רבים של גופים שניתן להתקין ברחבי הבית וכל אחד מהם יפנה לרגש אחר וייצור אווירה שונה:

• גופים תלויים משקפים בדרך כלל תעוזה. הם משמשים בדרך כלל במטבחים ופינות אוכל. לסוג זה של מאור ישנם יתרונות שונים. היתרון הראשון הינו אסתטי בכך שהם הופכים כל פינה למעוצבת. הם גם פרקטיים מאוד אך מומלץ להתייעץ עם מעצב על מנת שלא ליפול למלכודת עיצובית. יתרון נוסף הוא עוצמת התאורה. מדובר על פיזור אחיד למדי של אור וניתן לכוון את הגובה של גוף התאורה.

• גופי תאורה צמודים יתאימו בחללים קטנים יותר שכן היות והם צמודים לקיר או לתקרה אז הם תופסים פחות מקום. הם גם יכולים להיות דקורטיביים ולהתאים לכניסות, חדרי מדרגות ועוד.

• עומדים – מדובר על גופי תאורה שעיקר התרומה שלהם היא עיצובית. כמובן שיש למנורות אלו יתרון פרקטי וחסכוני.

• חדרי עבודה יוכלו להתהדר בגוף תאורה שולחני שיביא אווירה אקסקלוסיבית. מנורות שולחן יכולות לסייע להתרכז בעבודה, לקרוא מסמכים שונים בקלות ולא להתעייף במהירות.

• גופי תאורה שקועים הם ללא ספק מהמבוקשים ביותר שישנם. האשליה שנוצרת מכך שהאור בוקע ממקור נסתר מאפשר ליצור סוגים שונים של רגשות.

 

עם מי כדאי להתייעץ

את גופי התאורה רצוי לבחון בחנות מקצועית ולקבל את כל הטיפים מאנשים שמבינים בנושא זה. מעצבי פנים מנוסים יוכלו לתת לכם עצות לגבי מיקומם של גופי התאורה, סוגי מנורות ועוד דברים חשובים. כדאי לברר אודות צריכת האנרגיה הצפויה וזאת על מנת לחסוך בחשמל.

 

לרכישת תאורה לבית כנסו עכשיו לחנות אונליין