יתרונות תאורת לד למטבח – עכשיו זה הזמן לבשל!

במהלך השנה האחרונה רובנו מבלים במטבח (ובבית בכלל) הרבה יותר מאשר בדרך כלל, כאשר גם בזמנים “רגילים” מדובר באחד האזורים החשובים ביותר בבית. בין אם התחלתם לבשל יותר ולבלות הרבה מזמנכם במטבח במהלך חודשי הקורונה (בהם כולנו מבלים הרבה יותר זמן מהרגיל בבית) ובין אם גם לפני כן המטבח היה אחד האזורים הפעילים בבית שלכם, בחירת תאורה למטבח היא דבר חשוב מאין כמוהו שכדאי מאוד להשקיע את הזמן והמאמץ הנדרשים לבחירתו

תאורת לד למטבח – יתרונות עיקריים

ההמלצה הגורפת כיום בעולם התאורה לבית בכלל, ובקטגוריית התאורה למטבח בפרט, היא להשתמש כמה שיותר בגופי תאורה המצוידים במנורות לד.

עבור מי שחי על הירח במהלך השנים האחרונות ואינו מכיר מקרוב מה המשמעות של “תאורת לד“, נציין בקצרה כי מדובר בטכנולוגיית תאורה חדשה יחסית, אשר צורכת כמות מזערית של אנרגיה בהשוואה לסוגי מנורות אחרים ומתאפיינת באורך חיים ארוך במיוחד. תאורת הלד שינתה לחלוטין את עולם התאורה בעשורים האחרונים וכיום נעשה שימוש הולך וגובר בעיקר במנורות לד, עד לכדי הוצאה הדרגתית של טכנולוגיות תאורה אחרות ל”פנסיה”…

גם בקטגוריית תאורה למטבח נעשה כיום שימוש נרחב בתאורת לד,ולמעשה תוכלו למצוא כיום כמעט את כל גופי התאורה הייעודיים למטבח, מכל הסוגים, המינים והעיצובים, מצוידים במנורות לד. היתרונות של תאורת למטבח המצוידת במנורות לד הם רבים ומשמעותיים –

כמובן שהיתרון המתבקש והמוכר ביותר של תאורת לד הוא תצרוכת החשמל הנמוכה כל כך, ומאחר והמטבח הוא אחד האזורים ה”עסוקים” ביותר בבית, בו אנו מבשלים, יושבים לאכול וכו’, השימוש בתאורה חסכונית הוא מתבקש ביותר.

בנוסף, ניתן לבחור כיום גופי תאורה מבוססי לד המציעים סגנונות תאורה שונים ומגוונים, דוגמת תאורת הצפה חזקה ובהירה יחסית, בדיוק מהסוג שנרצה עבור אזורי העבודה במטבח. על מנת שנוכל לראות היטב מה אנחנו עושים ומבשלים, נרצה תאורה חזקה ובהירה מספיק, ואת זה נוכל למצוא במגוון רחב של גרסאות ועיצובים שונים גם בתחום תאורת הלד למטבח.

תאורה למטבח בפרויקט תאורה של ליאת עסיג

מותגים מובילים של גופי תאורת לד למטבח

ניתן לבחור תאורת לד למטבח מבין מגוון עצום של מותגים ומעצבים מובילים בעולם התאורה, בין השאר מכיוון שכיום מרבית הגרסאות, הדגמים והעיצובים של גופי תאורה מגיעים גם עם אפשרות לתאורת לד, אם לא עוצבו כך במקור.

לכן, תוכלו למצוא את המותגים המובילים והנחשבים ביותר בעולם התאורה, גם בגרסאות של תאורת לד למטבח. מותגים כמו flos, moooi, aromas, contardi, Tom Dixon ורבים וטובים אחרים, רלבנטיים ביותר למחפשים אחר תאורה למטבח איכותית, ייעודית כזו הכוללת תאורת לד.

העיצובים של המותגים המובילים בתחום התאורה למטבח עוצבו ותוכננו במיוחד על מנת לתת מענה לצרכים הייחודיים של אזור הבישול והאכילה בבית, כך שהם ישלימו את המטבח שלכם ויהפכו אותו לנעים, מזמין ונוח יותר לעבודה ובישול. במיוחד בימים אלו, בהם כולנו אוכלים כמעט רק בבית, שדרוג מערך התאורה למטבח הוא חשוב מאין כמוהו.

לרכישת מנורות למטבח היכנסו עכשיו לחנות אונליין