תאורה לבית – האור שבחיינו

כמה פעמים שמעתם ביטויים המכילים את המילה אור על הטיותיה השונות? אור מסמל לנו שפע, הצלחה, בריאות ואושר, ואילו חושך מסמל לנו אופל, רוע, פחד, ניכור ועוד. לא סתם כשאנו משחזרים רגעים קסומים מהילדות שלנו, אנו חושבים על סצינות בהן אנו יושבים בחברת בני משפחתנו, בחדר מואר היטב, ויש אוכל, יש צחוק ותחושה כזו שאי אפשר להסביר אבל כולם יודעים בדיוק במה מדובר: אור מכניס הביתה תחושה טובה, ואור חלקי עושה לנו לא טוב (אלא אם כן אנו ברגע רומנטי). אם אתם בדיוק עומדים לשפץ, או להחליף גופי תאורה לבית, כדאי שתדעו שבדיוק באותו מחיר ועם אותו מאמץ, אתם יכולים לעצב לעצמכם בית מושלם, מואר ונפלא.

הפסיקו לפחד מהמילים “גופי תאורה לבית מעוצבים”

אם אתם חושבים לבצע שינוי בבית שלכם, סביר להניח שאתם מתעניינים בכל מה שקורה בעולם בתחום העיצוב ולבטח שמעתם את הביטוי תאורה לבית מעוצבת. אם אתם חוששים מכך כי זה נשמע לכם מאד יקר, או מתוחכם מדי או לא יתאים לדירה שלכם, כדאי שתדעו שתאורה מעוצבת לבית היא פשוט תאורה חכמה ויפה יותר. לא מדובר בגופי תאורה לבית שעולים בהכרח יותר ממה שהתכוונתם לקנות, וגם לא מסובכת יותר. לא תצטרכו לעבור קורס מיוחד רק בשביל שתדעו לתפעל אותה…

תאורה לבית יכולה להיות סתמית ופשוטה, ויכולה להאיר את כל הבית באור אחר, תרתי משמע. התפקיד של גופי תאורה לבית איננו מסתכם רק במתן תאורה מספקת, אלא גם ביצירת משחקי תאורה ועיצוב מחודש של הבית, של האווירה ואפילו של חלוקת החלל בחדר. כשאתם עומדים לרכוש תאורה לבית, אל תיקחו החלטות רק על סמך מחיר או מבצע: חשבו על המכלול השלם. הביטו בחדרי הבית, מה גודלם, מה הצורה של הסלון (האם הוא מוארך, עגול או ריבועי), איפה הייתם רוצים ליצור פינה קטנה עבור שניכם ואיפה הייתם שמחים ליצור מרחב פתוח שבו תמקמו פינת משחקים לילדים. רק אחרי שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים – לכו לעשות שופינג של גופי תאורה לבית.

שימו לב, שתאורה נכונה יכולה לעזור לכם בחלוקת חלל מדויקת, מבלי להצטרך לעשות שיפוץ. למשל, בפינת המשחקים שהחלטתם ליצור עבור הילדים בקצה הסלון, אתם יכולים להציב גוף תאורה שנותן אור בחלק הזה בלבד. באופן כזה, אם אתם רוצים לצפות בטלוויזיה למשל כשהילדים משחקים בסלון, אתם לא חייבים לשבת באור מלא. גם אם אתם רוצים ליצור לעצמכם פינה שקטה לקריאה ולהתרגעות, אתם יכולים להציב גוף תאורה שזורק אור ממוקד, מספיק לקריאה מצד אחד אך לא מאיר את כל הסלון מצד שני (אם האחרים שיושבים שם לא מעוניינים באור מלא). אם אין לכם איך או איפה להציב גוף תאורה לקריאה, רכשו גוף תאורה שקוע, שאותו חוצבים בתוך הקיר איפה שרק מתחשק לכם, במיקום הכי מדויק לכם.

תאורת לד – תאורה לבית המחזיקה יותר שעות ויותר חסכונית בחשמל

נורות לד יקרות יותר מנורות רגילות, ולכן לעיתים מדלגים עליהן בדרך לרכישה של נורות. בטווח הארוך, נורות לד חסכוניות ומשתלמות הרבה יותר מנורות רגילות, והכוונה פה לחיסכון גם של כסף וגם של מאמצים. נורות לד לא מתקלקלות, לא נשרפות ולא נגמרות באותה מהירות כמו נורות רגילות, ומחזיקות מעמד לפעמים שנים ארוכות. בנוסף הן גם חוסכות חשמל באופן משמעותי, וחוסכות לכם את הצורך לקרוא בכל פעם לחשמלאי – או לטפס על סולם כדי להחליף נורה. יתרון נוסף: תאורת לד יכולה להגיע במגוון צבעים.

לרכישת תאורה לבית כנסו עכשיו לחנות אונליין