מה התפקיד של מעצבי תאורה לבית?

מעצבי תאורה לבית יכולים לשנות לחלוטין את האופי של החלל. התפקיד העיקרי שלהם הוא התאמה בין פתרונות תאורה רלוונטיים לבין צרכי הלקוח. על מנת להשיג את ההתאמה הזו משתמשים המעצבים בשורה ארוכה של כלים וטכניקות.

בשלב הראשון מתואמת פגישת ייעוץ בין המעצבים לבין הלקוח. במהלך הפגישה נדרש הלקוח להציב מסגרת תקציב, לספר על העדפות אישיות ולשתף את המעצבים בצרכים מיוחדים. בשלב השני מגיעים המעצבים אל הבית ומזהים את נקודות התורפה הקיימות. הם יכולים להמליץ על הוספת נקודות חשמל, על שילוב בין פתרונות תאורה קיימים לבין פתרונות חדשים ועל שימוש בתאורה טבעית לצורך חיסכון באנרגיה.

 

כל מה שצריך לדעת על גופי תאורה שקועים

יותר ויותר מעצבים בוחרים בשנים האחרונות לעשות שימוש בפתרונות המבוססים על גופי תאורה שקועים. היתרון הגדול ביותר של גופים מן הסוג הזה הוא חיסכון במקום. הגופים השקועים מייצרים תאורה איכותית, ממוקדת ורחבה, אולם הם אינם דורשים הקצאה של חלל פנוי. גופי תאורה יכולים להיות שקועי תקרה, שקועי קיר או שקועי רצפה.

ההבדלים העיקריים הם בסגנון העיצוב של גופים שקועים ובאופי בו הם משתלבים לצד שאר פתרונות העיצוב. בנוסף, המטרה של שימוש בגופים אלו היא פונקציונאלית. גופים שקועים מקלים על פעולות הדלקה וכיבוי ולכן הם נחשבים אידיאליים עבור בתי משפחות, דירות שכורות ולעיתים גם משרדים ובתי עסק. הדבר החשוב ביותר הוא לערב את יועצי התאורה כבר בשלבים הראשונים של בחירת גופים שקועים. רצוי להכיר את האלטרנטיבות ולבדוק גם את המפרט הטכני של המוצר. נתונים מן הסוג הזה מועברים על ידי יועצים מוכשרים ובעלי ניסיון מעשי בהתאמת פתרונות תאורה לצרכי לקוחות פרטיים.

 

מה הקשר בין חברת flos לבין עיצוב התאורה בבית?

חברת flos מייצרת גופי תאורה יוקרתיים ומרהיבים כבר מאז שנת 1962. אין מעצב תאורה שלא מכיר מקרוב את המאפיינים של החברה. היא ידועה בתור גורם מוביל בענף התאורה ומציעה כיום מגוון עצום של פתרונות דקורטיביים וטכניים. היתרון של מוצרי החברה הוא איכות ועיצוב איטלקי שמסוגל להפתיע גם את בעלי הבתים המנוסים ביותר. מעבר לכך, החברה מעסיקה מעצבים בעלי שם עולמי כמו פיליפ סטארק, ג’ספר מוריסון ועוד.

לסיכום, תחום התאורה טומן בחובו המון הפתעות עבור מי שמחפש אחר עיצוב מחדש של הבית. השימוש בגופי תאורה לצורך עיצוב החלל בתוך הבית הוא בעל יתרונות רבים. את היתרונות הללו ניתן לנצל בזכות מעורבות של יועצים מקצועיים, המכירים היטב את האביזרים האיכותיים ואת החברות המייצרות אותם. בסופו של דבר, בחירת גופי תאורה לבית משפיעה על איכות החיים בטווח הקצר והארוך. מומלץ לבדוק את אפשרויות העיצוב השונות ולבחור בגופי תאורה רק לאחר הגדרה של צרכים, העדפות, מטרות ותקציב.

 

כנסו עכשיו לחנות אונליין