גופי תאורה לחדרי השינה של המשפחה

אין ספק שהחדר החשוב ביותר עבורכם, הוא חדר השינה שלכם. זהו החדר שאליו אתם מגיעים אחרי יום ארוך מאד של עבודה, וזה בעצם הפינה הפרטית שלכם בבית. עליכם לזכור במקביל, כי כשם שחדר השינה שלכם חשוב לכם, כך גם חדרי השינה של הילדים שלכם חשובים להם, ומבחינתם זה המקום שלהם להיות עצמאיים ולהתפתח. לכן, חשוב מאד שתדעו לרכוש מנורות לחדר השינה, וגם לחדרי השינה של הילדים שלכם. תאורה מתאימה תגרום לכם ולילדים לחוש בנוח בתוך החדרים, ובעצם למצות אותם עד תום. אז איך עושים זאת?

 

מה בין תאורה מרכזית לגופי תאורה קטנים

ראשית, בחדרי השינה, של מבוגרים וילדים כאחד – מומלץ שיהיה גוף תאורה מרכזי אחד בולט. יהיה מדובר על גוף תאורה תלוי אשר צמוד לתקרה, אשר צריך ליצור פיזור שווה של האור בכל חלקי החדר. חדרי שינה הם לא חדרים שמארחים בהם, ואין צורך ליצור בהכרח תאורה על גופי ריהוט. מספיק שתהיה תאורה שתהיה חזקה אך שווה בעוצמתה, תאפשר לכם לשהות בחדר בנוחות. כך בין אם אתם לומדים, משחקים או נחים בחדר – תהיה לכם תאורה מתאימה.

נוסף על כך, יש לדאוג לגופי תאורה קטנים יותר, בהתאם לפונקציונליות של החדר. למבוגרים ולילדים שיודעים לקרוא, מומלץ לרכוש מנורות לילה שיהיו ליד המיטות. מדובר על נורות שאפשר להתקין בקיר, או נורות אשר ניתן להצמיד לשידה ליד המטה. גופי התאורה הללו משמשים אתכם כאשר אתם רוצים לקרוא לפני השינה, או לבצע פעולות אחרות.

בחדר השינה של המבוגרים, יש לעתים קרובות גם שידת איפור, וכדאי לדאוג לתאורה מתאימה שתהיה סביבה, שכן כאשר אתם מתאפרים, מסתרקים, מתלבשים ובמצעים סידורים שונים מול המראה – אתם זקוקים לעתים לתאורה נוספת.

כמו כן, בחדר הילדים יש לרוב גם ספריה אשר משמשת את הילדים עבור הלימודים שלהם. יש לדאוג לתאורה מתאימה ולבחירת מנורות לחדרי ילדים סביב הספרייה, כך שהילד לא יצטרך לאמץ את עיניו בעת הלימודים. חשוב מאד לבצע ניסיונות שונים עם התאורה המרכזית בחדר, שכן לעתים היא תוכל להפסיק לפינות השונות בחדר, ואין בהכרח חובה ברכישת גופי תאורה נוספים.

 

טיפים לתאורה לחדר שינה

אם מדובר על חדר השינה שלכם – מומלץ בחום לרכוש גוף תאורה אשר ניתן לעמעם את עוצמתו, הוא לא כולל רק אופציה של הדלקה וכיבוי. הסיבה לכך היא שחדר השינה שלכם הוא גם ההזדמנות שלכם ליהנות מרגעים רומנטיים ואינטימיים, וחשוב שתהיה לכם תאורה מתאימה.

שימו לב שכאשר אתם מתכננים את חדרי השינה, כדאי גם להשאיר בהם כמות מספקת של שקעים להתקנה עתידית של גופי תאורה. לעתים, אתם תגלו לאחר מספר חודשים או שנים שאתם רוצים לקנות גוף תאורה נוסף בשל צורך שהתעורר. לכן, כדאי תמיד להשאיר עוד שני שקעים נוספים שיהיו ללא שימוש בחדר, מה שימנע מכם בעתיד את הצורך להשתמש במאריכים או מפצלים.

כנסו עכשיו לחנות