בחירה מקטלוג גופי תאורה – מגוון אפשרויות חסר תקדים

עולם התאורה מציע לנו כיום מגוון כמעט אינסופי של פתרונות תאורה לכל צורך ולכל אזור בבית או במשרד – החל מתאורה לסלון או למטבח, דרך תאורת חוץ לגינה ועד לגופי תאורה מעוצבים ופתרונות תאורה ייעודיים בעיצוב אישי – ניתן למצוא כיום מבחר שמעולם לא היה קיים בעולם גופי התאורה. גם כאן, בקרני תכלת, אנו דואגים להציע מדי שנה מגוון רחב ככל הניתן מכל סוג של תאורה לבית או למשרד, ולהביא את מיטב המעצבים מעולם התאורה. על מנת להתמודד עם מגוון האפשרויות העצום הקיים בשוק זה כיום, אחת הדרכים לחפש ולמצוא באמצעותן את גופי התאורה המתאימים ביותר עבורכם היא באמצעות קטלוג תאורה.

 

מגוון פתרונות תאורה מאורגנים באופן פשוט ונוח לחיפוש – קטלוג תאורה

חנויות שונות מציעות סוגים שונים של קטלוגים, ובמקרה של חנות המציעה מגוון רחב כל כך של מוצרים מתחום התמחותה, קטלוג מסודר אשר נוח להתמצא ולחפש בו הוא מפתח להצלחה ולסיפוק רצונותיהם של הלקוחות.

בקטלוג התאורה שלנו תוכלו לחפש את פתרונות התאורה המתאימים ביותר עבורכם על פי מספר פרמטרים שונים. הדרך ההגיונית והמתבקשת ביותר היא לחלק את הכמות העצומה של מנורות שאנו מציעים למכירה לקטגוריות על פי סוגו הספציפי של אותו מוצר. לכן, בחלק העליון של עמוד הקטלוג אתם יכולים לבחור מבין קטגוריות שונות – גופי תאורה עומדים, תלויים, צמודי קיר, שקועים, גופי תאורת חוץ מוגני מים וכו’. במרבית המקרים מגיעים הלקוחות כאשר הם מעוניינים בפתרונות תאורה ספציפיים, מסוג מסוים או עבור חלק מסוים זה או אחר בבית או במשרד. לכן, החלוקה על פי סוג גופי התאורה היא הבסיסית והיעילה ביותר במרבית המקרים.

 

חיפוש על פי מעצבים ויצרנים מוכרים בתחום

דרך נוספת בה תוכלו לחפש באתר שלנו אחר מנורות הרצויים ביותר מבחינתכם היא באמצעות חיפוש ישיר של שמה של חברה מסוימת המתמחה בעיצוב גופי תאורה. לקוחות רבים אשר כבר התעניינו בעבר בעולם התאורה ומכירים מעצבים מסוימים או חברות מסוימות מהתחום, רוצים פעמים רבות לראות מה חדש אצל מעצב זה או אחר, ומה מציעה חברה מסוימת בקולקציית התאורה העדכנית שלה. לכן, ניתן למצוא באתר שלנו גם חיפוש לפי שמות של מעצבים בתחום, וגם חיפוש על פי מותגים, כלומר – חברות מובילות מעולם התאורה. בין אם אתם מתעניינים במותגים מסוימים כמו ares או toscot ובין אם במעצבים מהתחום כמו דורדוני, Citterio או Tom Dixon – באתר תוכלו למצוא חיפושים על פי קריטריונים אלו, וכך למצוא בתוך כמה שניות בדיוק את מה שהתעניינתם בו.

קטלוג התאורה הדיגיטלי הוא ללא ספק הדרך היעילה, הנוחה והקלה ביותר לנווט, לחפש ולמצוא את מבוקשכם בתוך תחום אשר המגוון וכמות המוצרים/מותגים/מעצבים בו היא עצומה. כנסו ונסו לחפש בעצמכם – לא תאמינו עד כמה זה קל ויעיל.

כנסו עכשיו לחנות אונליין