גופי תאורה יוקרתיים – מראה אקסקלוסיבי לבית

ישנן דרכים רבות ושונות להקנות לסביבת המגורים או לסביבת עבודה מראה אקסקלוסיבי ויוקרתי. עולם עיצוב הפנים מציע אפשרויות שונות, כאשר אחת הדרכים המעניינות והאפקטיביות ביותר היא באמצעות גופי תאורה יוקרתיים. תחום התאורה מכיל כיום כמות עצומה של מוצרים ופתרונות תאורה יצירתיים, כאשר עבור המבקשים להקנות לביתם או לסביבת העבודה בעסק שלהם מראה יוקרתי ואנין טעם ישנם כיום אינספור סוגים של גופי תאורה יוקרתיים ואיכותיים, ולא בהכרח יקרים.

כפי שנראה מיד, אפילו עבור הגינה ומרפסת הבית ניתן למצוא כיום גופי תאורה מעוצבים, יוקרתיים ומרשימים במיוחד.

 

תלויים, עומדים, שולחניים ועוד – סוגים שונים של יוקרה בתאורה

קיימים כאמור סוגים רבים ושונים של אמצעי תאורה יוקרתיים. על מנת להתחיל ולבחור את אלו המתאימים לכם ביותר, כדי להפריד בין הסוגים השונים:

גופי תאורה תלויים – התאורה היוקרתית המוכרת ביותר היא זו של נברשות (שנדלירים) כבדות ומפוארות התלויות מהתקרה ויוצרות רושם מרהיב ויוקרתי במיוחד. בפועל, קיימים סוגים רבים של גופי תאורה תלויים ונברשות אשר אינם בהכרח כבדים, גרנדיוזיים ויקרים. ניתן למצוא גופי תאורה תלויים במגוון רחב של עיצובים ודגמים, כאלו המתאימים לחדרים שונים בבית, לסביבה משרדית ורשמית או לסביבה נינוחה וקלילה יותר.

גופי תאורה עומדים – גם בתחום זה ניתן למצוא כיום שלל עיצובים וסוגים שונים, כאשר מנורות עומדות משמשות הן כאמצעי תאורה אפקטיבי והן כקישוט אלגנטי לסביבת עבודה, לסלון הבית וכמובן שלמשרד או לחדרי המתנה וכו’. מומלץ לבחון את שלל גופי התאורה העומדים הבנויים באופן פונקציונאלי עם אפשרות להטות ולשחק עם הזווית והצורה של גוף התאורה עצמו, ולהשתמש בתאורה על פי צרכינו (למשל – מנורה עומדת בעלת צוואר גמיש המאפשרת תאורה המגיע ממש מעלינו או מלפנינו כאשר אנחנו עובדים על שולחן עבודה).

תאורה שולחנית יוקרתית – גם התחום של גופי תאורה שולחניים מציע אינספור עיצובים יוקרתיים ומרשימים. תאורה שולחנית מתאימה כמובן לסביבת העבודה ומספקת שתי מטרות עיקריות – תאורה בהירה וישירה על שולחן העבודה (כמענה לבעיית הצל שאני מטיל כאשר אני רוכן מעל השולחן) וכמובן – מראה יוקרתי ואלגנטי. גם כאן ניתן למצוא הן דגמים יוקרתיים במיוחד והן דגמים פשוטים ופונקציונאליים (דוגמת מנורות שולחן גמישות ומתכווננות וכו’).

יוקרתיות גם בתאורת הגינה – גינת הבית היא האזור הנעים, האסתטי והטבעי ביותר בבית, זה בו אנו נהנים מצמחייה ומאוויר פתוח. אין סיבה שלא ליהנות מגינת הבית גם בשעות החשיכה, ועל ידי שימוש בתאורת גינה מתקדמת ואף יוקרתית ניתן להפוך את גינת הבית לאטרקציה של ממש גם בשעות הערב. כיצד עושים זאת? ישנם סוגים שונים של תאורת חוץ מוגני מים, דוגמת תאורה צבעונית עמומה, תאורה המתחלפת ומשתנה באופן עצמאי מדי פרק זמן מסוים, תאורה המסמנת שבילים בגינה ותאורה המאירה ומדגישה צמחים מסוימים ומרהיבים במיוחד.

לסיכום, השימוש בגופי תאורה יוקרתיים יכול בקלות ובמהירות להפוך חלקים בבית או במשרד לאקסקלוסיביים ומרשימים במיוחד. זאת על ידי בחירה מהמגוון הרחב הקיים בשוק גופי התאורה היוקרתיים ובהוצאה כספית לא גבוהה במיוחד.

לרכישת תאורה לבית כנסו עכשיו לחנות אונליין