איזה סגנונות חזקים עכשיו בתאורה לבית?

אופנת התאורה לבית הפכה לטרנד חם במיוחד, וכמו בכל אופנה, גם פה יש סגנונות וזרמים שונים. בואו נעשה סקירה קלה של גופי תאורה, סגנון ולייף סטייל:

 

עיצוב תאורה בסגנון וינטג’

מצחיק, כן, אבל גם בעיצוב של תאורה לא תוכלו להימלט מסגנון הווינטג’, ששוטף את העולם כבר כמה שנים ומסרב לגווע (וכנראה יהיה פה לעשר שנים הקרובות לפחות). מדוע אנשים כל כך נמשכים לסגנון זה, שלמעשה מזכיר יותר פריטים עתיקים, יד שנייה, “של פעם”? יש שיגידו שזו כמיהה לחיים הפשוטים שהיו לנו פעם, יש כאלה שיטענו שווינטג’ זה עניין של סטייל נטו, והסיבה שהוא ממשיך לפרוח זה בגלל שפריטים משנות החמישים למשל, תמיד יהיו יפים ותמיד יהיה להם “קטע” משל עצמם. גופי תאורה בסגנון עתיק מתאימים לבתים שבהם יש כבר כמה פריטים בסגנון הזה, או לפחות פריטי נוי בצבעים משלימים.

למי מתאים: זוגות צעירים, מעצבים לוהטים, זוגות שהילדים שלהם כבר יצאו מהבית.
למי לא מתאים: דירות בעלות מראה סופר חדשני, משפחות עם ילדים, במיוחד כאלה שאוהבים לזרוק כדור בתוך הבית.

כנסו לכאן לצפייה בקטלוג המרהיב שלנו

עיצוב תאורה בסגנון סופר חדשני

תאורה מעוצבת בסגנון מודרני לא בהכרח חייבת להיות קרה ומנוכרת. אפשר ליצור משחקי תאורה מדליקים וחדשניים באמצעות שילוב של גופי תאורה שנראים כמו אמנות פלסטית, אפשר אפילו להצטייד ביצירות תאורה של אמנים ידועים, ולהעמיד אותם במרכז החדר על תקן יצירות מופת, כמו בתערוכה – רק שפה יש להם תפקיד אמיתי וזה להאיר את החדר. אגב, אלה גופי תאורה חזקים וטובים לכל דבר: לא מדובר ביצירות אמנות במסווה של תאורה אלא בדבר האמיתי.
למי זה מתאים: זוגות או רווקים מתוחכמים, אופנתיים, חובבי מותגים ותשומת לב
למי לא מתאים: לכל מי שמחזיק בדירה שלו יצור חי שעלול במחי תנועה אחת מגושמת להפיל בטעות את יצירת המופת החדשנית.

 

עיצוב תאורה בסגנון החיים הטובים

תאורה חזקה, יפה ונדיבה, שמורכבת ממשחקי אור וגופי תאורה שחלקם שקועים וחלקם מתנוססים בגאווה במרכז החדר. התאורה הזו מטרתה לתת אור חזק עם אנרגיות מצוינות, שאפשר לבשל תחתיו, לארח חברים, לשחק מונופול או דמקה על השטיח לאורו, ללגום כוסית יין עם חבר וגם לעשות מסיבת ריקודים. באופציה כזו יש כמובן הכרח בתאורת לד, שמאפשרת שנים ארוכות של תאורה חזקה וחוסר התעסקות מוחלט כי אף נורה לא נשרפת ולא דורשת החלפה.
למי זה מתאים: משפחות, זוגות שאוהבים לארח, ילדים, אנשים שנשארים ערים שעות ארוכות בשעות הלילה ולא אוהבים אפילו טיפה של חושך.
למי זה לא מתאים: אנשים שלא אוהבים אור חזק, אנשים שמחבבים התכנסות עגומה לאור נרות, אנשים שהולכים לישון בשש בערב.

לרכישת תאורה לבית כנסו עכשיו לחנות אונליין