מנורת שולחן טובה היא כיום חלק בלתי נפרד מעמדת העבודה

בשנים האחרונות עולה משמעותית המודעות בקרב הציבור הרחב לחשיבותה של תאורה נכונה ואיכותית, הן בבית והן בסביבת העבודה. המודעות הגבוהה הקיימת כיום למגוון הנושאים והתחומים המשפיעים עלינו, על גופנו ועל חיינו באופן רציף ולאורך היום כולו שמה עבור רבים גם את נושא התאורה בקדמה הבמה, במיוחד בהקשרים מסוימים שונים. אחד מהקשרים אלו הוא עמדת העבודה שיש לרבים בבית או במשרד, עמדה בדמות של שולחן עבודה עליו מוצב לרוב מחשב נייח או נייד, ומעליו אנחנו רוכנים לאורך לא מעט שעות מדי שבוע, הן בעבודה על המחשב והן בקריאה, כתיבה וכד’. על מנת לוודא שאנחנו לא מאמצים יתר על המידה ובצורה לא בריאה הן את העיניים שלנו והן את הגוף כולו, חשוב מאוד שנקפיד על הצבת תאורה נכונה בפינת העבודה, וספציפית מנורות שולחן ייעודיות ומתכווננות.

 

אור ישיר, מתאים ונוח לכיוון והזזה – מנורות שולחן מתאימות לעבודה

מה חשוב לנו, בעצם, בכל הנוגע לתאורה של פינת העבודה בה אנו מבלים לא מעט שעות מדי יום או שבוע? בתור התחלה, נרצה לוודא כי באזור זה יש לנו אור ישיר, מתאים וחזק מספיק. כאשר מדובר בשולחנות עבודה, פעמים רבות אנחנו מסתירים בגופנו את מקור האור המרכזי של החדר (הממוקם בדרך כלל במרכז התקרה), כך שכשאנחנו רוכנים מעל דף נייר, למשל, אין לנו אור ישיר של ממש. בדיוק מסיבה זו ניתן למצוא כמעט על כל שולחן עבודה הנמצא בשימוש יומיומי מנורות שולחן מסוגים שונים.

בנוסף לאור ישיר, נרצה גם שהאור יהיה חזק ובוהק מספיק, אך לא יותר מדי. מנורות שולחן הן מקור אור הנמצא ממש מול הפנים שלנו ולרוב בערך בגובה העיניים (כשאנחנו יושבים לעבוד על השולחן), לכן חשוב שסוג האור שהן מוציאות יהיה חזק ובהיר מספיק על מנת ליצור לנו סביבת עבודה מוארת מצד אחד, אך לא בהיר או בוהק מדי על מנת שלא לסנוור אותנו, מצד שני.

גופי תאורה למשרד

מאפיין חשוב ומרכזי נוסף אותו נרצה למצוא במנורות השולחן עבור שולחן העבודה שלנו הוא אפשרות להזזה וכוונון נוח. פעמים רבות אנו מעוניינים להזיז מעט את מקור האור ימינה או שמאלה, לקרב אותו יותר לדף הנייר או להרחיק אותו למעלה על מנת שלא יפריע, להאיר יותר צד מסוים בשולחן בו אנו מתמקדים כרגע וכו’. על מנת לעשות זאת בצורה נוחה ואפקטיבית ניתן לבחור באחת ממגוון מנורות השולחן המתכווננות המוצעות למכירה כיום, דוגמת המנורה המפורסמת מהסמל של פיקסאר… מנורות שולחן מתכווננות מאפשרות לנו להשתמש בצורה יעילה בכל חלק וחלק משולחן ועמדת העבודה, ולעולם לא לעבוד במצב בו המקלדת, הדף עליו אנו כותבים או כל דבר אחר בפינת העבודה אינו מואר כמו שצריך.

תאורה למשרד

 

מנורות שולחן דקורטיביות

מלבד לכל הפרטים שהוזכרו לעיל, ניתן למצוא כיום בקטלוג התאורה שלנו גם אינספור מנורות שולחן דקורטיביות וגופי תאורה שולחניים מעוצבים, אלגנטיים ומרהיבים ביופיים. מנורות אלו יכולות להיות צנועות ואלגנטיות, דוגמת מנורות השולחן הירוקות המפורסמות המוכרות לנו מהספריות הציבוריות בארצות הברית המופיעות תמיד בסרטים, והן יכולות להיות גם גופי תאורה מעוצבים, מרהיבים ויוצאי דופן, דקורטיביים ויצירתיים במיוחד.

כך ניתן להוסיף “צבע” ו”פלפל” של ממש לשולחן העבודה שלנו, ולהפוך אותו למשהו הרבה יותר מעניין וחי מאשר שולחן המחשב והעבודה הסטנדרטי. כך אף פעם לא יהיה לכם משעמם מול שולחן העבודה, בין אם בבית ובין אם במשרד, וכל מי שיעבור בסביבה לבטח ישים אליו לב…

לרכישת גופי תאורה למשרד כנסו עכשיו לחנות אונליין