משבר הקורונה הוא זמן טוב לחידוש ושיפור מערך התאורה לעסק

משבר הקורונה הכלל עולמי אשר משתק את המשק והמדינה נכון לאביב 2020 משבש את החיים של כולנו בצורה כזו או אחרת, אך המצב יוצא הדופן שנוצר גם פותח דלת לכמה אפשרויות חיוביות יותר. אחת מהן היא האפשרות לחדש ולרענן אלמנטים שונים בבית העסק. במקרה שלנו נעסוק כמובן בחידוש ושיפוץ מערך התאורה לעסקים, חנויות ומשרדים.

אחת ההשפעות הישירות והבעייתיות ביותר של המצב בארץ ובעולם בתקופת התפרצות מגפת הקורונה היא סגירתם של אינספור בתי עסק, ממגוון רחב של תחומי פעילות שונים ובכל סדרי הגודל האפשריים, החל מחנויות שכונתיות קטנות ועד לתאגידי ענק אשר כמעט והקפיאו את הפעילות ממשרדיהם לחלוטין. כמובן שהמצב שנוצר הוא מצער ובלתי רצוי עבור כולנו, ללא יוצא מן הכלל, אך כמו בכל סיטואציה מאתגרת בחיים, גם במשבר הנוכחי ניתן לנסות ולמצוא את נקודות האור והיתרונות השונים.

תקופה בלתי צפויה בה העסק סגור לקבלת קהל ומשרדי החברה אינם פעילים, מהווה זמן מצוין גם לערוך שיפוצים ורענונים שונים, באופן אשר לא היינו מגיעים אליו לעולם בקצב בו כולנו עובדים ופועלים בימים כתקנם. גם בכל הנוגע למערך התאורה לעסק, לחנות או למשרד, ניתן ואף רצוי לנצל את ההפסקה הנוכחית בפעילות על מנת לחדש, לרענן ולהתקין מערך תאורה אפקטיבי ומתאים יותר. הרבה מאוד בעלי עסקים אינם נותנים לכך את הדעת, אך במקרים רבים מערך התאורה למשרדים, חנויות ובתי עסק באופן כללי הוא מערך בזבזני הרבה יותר ממה שיכול להיות. לאורך תקופה המשמעות הכלכלית של חוסר יעילות זה עשויה בהחלט להיות מורגשת וממשית.

 

החלפה לתאורה חסכונית, תכנון תאורה מקצועי ועוד – שיפור תאורה לעסקים

אם כן, כיצד ניתן לנצל את הפסקת הפעילות הנוכחית לה מאולצים אינספור עסקים, וספציפית עסקים המקבלים קהל דוגמת חנויות, על מנת לשפץ ולשפר את מערך התאורה לעסק?

ובכן, אחת הפעולות המתבקשות ביותר בהקשר זה היא שינוי של מערך תאורה לעסקים לכזה המורכב ממנורות וגופי תאורה חסכוניים באנרגיה בלבד. חשבו על תאורה למשרדים רחבי ידיים של חברה גדולה – חשבון החשמל בעקבות הארת המשרדים לאורך מרבית היום (כיום יום העבודה במשרד עלול להימשך לאורך חלק ניכר ביותר מהיום…) מהווה הוצאה משמעותית ביותר עבור כל חברה, במיוחד בטווח הארוך. החלפה של מערך התאורה למשרדים עשויה להביא לחיסכון משמעותי ביותר בתצרוכת האנרגיה השנתית של אותו ארגון, וחיסכון זה יחזור על עצמו שוב ושוב מדי שנה…

מלבד להחלפת התאורה לחנויות, משרדים ובתי עסק באופן כללי, בגופי תאורה ומנורות חסכוניות באנרגיה, ניתן ואף רצוי לבצע תכנון תאורה מקצועי לבית העסק בזמן שהתפנה פתאום. תכנון תאורה מקצועי כולל בחירה קפדנית של מנורות מסוגים שונים לאזורים שונים בבית העסק (על פי הצורך התאורה הספציפי בכל אזור ואזור בבית העסק) ותכנון מערך התאורה ממספר פרספקטיבות שונות, דוגמת תצרוכת אנרגיה, ייצור סביבת עבודה נוחה ופרודוקטיבית וכו’.

תכנון תאורה מקצועי נעשה לרוב בסיועם של אנשי מקצוע מעולם התאורה, וגם בנקודת הזמן הנוכחית תוכלו למצוא עדיין הן ספקים גדולים של גופי תאורה (דוגמת קרני תכלת…) והן אנשי מקצוע לייעוץ בנוגע לתכנון תאורה לעסק.

לסיכום, זמן הקורונה הוא זמן מצוין לרענן, לחדש ולעצב מחדש מערכי תאורה למשרדים, עסקים וחנויות. נצלו את הזמן בחוכמה ותחזרו לפעילות בהמשך השנה עם בית עסק יעיל ונעים יותר לעבודה!

לרכישת מנורות כנסו עכשיו לחנות אונליין