המדריך המלא לשימוש בגופי תאורה שקועים

גופי תאורה שקועים כמו ספוטים יוצרים אווירה שקשה להשיג עם פתרונות דקורטיביים אחרים. לגופי תאורה שקועים יש אופי ייחודי, הם יפים ואלגנטיים והיתרון שלהם הוא התאמה ורסטילית לכל סוגי החללים. אפשר להשתמש בגופי תאורה שקועים בבתים גדולים, וילות, דירות שכורות, משרדים, אולמות תצוגה ועוד. הבחירה בגופי תאורה שקועים לא באה על חשבון שילוב נורות לד חסכוניות ושמירה על איכות הסביבה. מעבר לכך, מעצבי פנים ממליצים על שימוש בגופי תאורה שקועים בתוך קירות גבס.
בעלי בתים רבים בוחרים להנמיך את התקרה בסלון או במטבח וכך להתקין ספוטים שקועים. אפשרות אחרת היא לשלב גופי תאורה שקועי קיר או שקועי רצפה. למעשה, יש היצע רחב של פתרונות תאורה המבוססים על היתרונות של גופי התאורה השקועים. הם עמידים מאוד לפגיעות חיצוניות, קל לתחזק ולנקות אותם והרכישה שלהם היא השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. כל אלו יחד הופכים את גופי התאורה השקועים לאלמנט דקורטיבי שאי אפשר להתעלם ממנו.

 

שילוב ספוטים שקועי גבס עם נברשות וגופי תאורה

סגנון העיצוב המודרני מאפשר יצירת אווירה הרמונית המבוססת על ניגודיות. דוגמא מצוינת לכך ניתן לראות באופן בו משולבים לאחרונה ספוטים שקועי גבס עם נברשות וגופי תאורה. קירות גבס מאפשרים ורסטיליות וגמישות עבור הלקוח. אפשר לבצע בהם שינויים ללא מאמץ מיוחד, הם משתלבים נהדר במטבחים, בחדרי שינה ובסלון והם עוזרים גם לחסוך בהוצאות.

השילוב של גופי תאורה שקועים בתוך גבס יחד עם נברשות מייצר מראה מרהיב. המשמעות המיידית היא תאורה מרחבית מדהימה ומפוזרת, עם אופציה לתאורה עוצמתית וחידוד ספקטרום אלומות אור לקראת אירועים חברתיים. בנוסף, לקוחות במגזר הפרטי מעדיפים את השילוב של גופי תאורה שקועים בתוך קירות גבס עם גופי תאורה תלויים כמו נברשות לצורך בילוי זמן איכות משותף עם המשפחה.

 

בחירת סוג נורה עבור ספוטים שקועים

כפי שהוזכר, האפקטיביות של גופי תאורה שקועים תלויה במידה רבה בבחירה של סוג הנורה. האופציות העיקריות הן בחירה בין נורות LED לבין נורות הלוגן. נורות הלוגן נחשבות מיושנות ולרוב הן אינן מתאימות לשילוב בתוך קירות גבס או גופי תאורה שקועים, לעומת נורות LED שלהן יתרונות רבים. נורות אלו מתאימות לתאורה ביתית, תאורת רחוב, גלאי תזוזה, תקשורת אופטית ועוד. נורות LED מציעות עמידות מכאנית למכות וזעזועים ויש להן אורך חיים מרשים של עשרות אלפי שעות עבודה. הן לא חדלות מלפעול באופן פתאומי כמו נורות הלוגן ולהט אלא רק מספקות פחות ופחות אור לאורך זמן. הנצילות שלהן גבוהה ואופטימאלית, הזמן הדרוש להארתן יכול להגיע למיקרו שניות בלבד וההתחחמות שלהן אינה משמעותית בעת מגע.

לסיכום, ספוטים מייצגים בצורה נאמנה את הדור הבא של פתרונות התאורה הביתיים ויש לכך הרבה סיבות.

לרכישת גופי תאורה כנסו עכשיו לחנות אונליין