Vibia מותג העל בתאורה שחייבים להכיר עכשיו בקרני תכלת

קרני תכלת גאה להציג מותגי תאורה אדריכליים מובילים בעולם ואחד מהם, שמפתיע ומרגש כל פעם מחדש בגופי תאורה אקסקלוסיביים בשלל סגנונות ייחודיים הוא Vibia – מותג שרואה באור את מקור החיים.
המותג החל את דרכו בעיר הנמל השוקקת ברצלונה בספרד, שנחשבת לממלכת עיצוב בינלאומית והוא כיום אחד ממותגי התאורה המובילים בעולם. כעת, פתרונות התאורה של vibia ניתנים להשגה בקרני תכלת.

פתרונות תאורה חדשניים ידידותיים לסביבה בביצועים מעולים

Vibia מפתחת את האובייקטים המאירים שלה בהתאם ללימוד ולהבנה של הדרך בה אנשים חיים במרחבים והיא חרתה על דגלה את החתירה ליצירת חללים טובים יותר לחיים טובים יותר.

החברה נמצאת בהתפתחות מתמדת הן ביצירת פתרונות תאורה חדשניים והן בעיצוב אמנותי ובלתי שגרתי. היא מקפידה על בחירת חומרים ללא רבב לעמידות גבוהה ולאריכות חיים ומייעלת את השימוש בחומרי הגלם על ידי הימנעות משימוש בדבקים, כולל אפשרות הפרדה של כל חלק בפירוק קל ופשוט. כמו כן, היא ממזערת את צריכת החשמל הודות לנוריות מתח נמוכות בעלות ביצועי תאורה מצוינים ובשל ההקפדה על תהליכים היא גם מבטיחה אריזה הניתנת למחזור.

תאורת Vibia

עיצוב אוניברסלי של גופי תאורה לשילוב הרמוני בכל חלל

ל-vibia היצע מסחרר של גופי תאורה עכשוויים ורבגוניים בעיצוב אוניברסלי כולל גופי תאורה חסכוניים רבים והיא מציגה גם גופים מודולאריים המאפשרים למעצבים ליצור צלליות מעניינות באמצעות תצורות שונות של תאורה בקומפוזיציה, שתשתלב בהרמוניה בחלל בהתאם לצרכים האישיים. המטרה היא לעורר את החושים על רקע הארכיטקטורה של החלל.

פתרונות התאורה של החברה מבוססים על מחקר מעמיק של ההתנהגות האנושית בתוך החלל במטרה לשפר את סביבת החיים והיא מקפידה לעבוד עם מעצבים יידועי שם בפרויקטים תאורה חובקי עולם, ליצירת גופים שמתפקדים כמו מיצבי אור בחלל ומוסיפים אישיות ואמירה לכל פרויקט.

הגופים שלה משלבים חומרי גלם משובחים כמו זכוכית אופל לבנה, גימור מכרום שחור.
בין הגופים המפורסמים שלה: מנורת שולחן אפריקה הניידת בגוונים טבעיים ומקור אור LED הניתן לטעינה ומציע שלוש רמות עוצמה. מנורת פלמינגו האלגנטית היא כוכבת על נוספת של המותג שמייצרת אפקט תאורה פנטסטי.

אי אפשר לפספס את גופי  Break Plus אשר עוצבו כך שישתלבו עם הארכיטקטורה הקיימת וממירים כל קיר לציור קיר תלת ממדי. הגופים מטילים אלומות אור המפוזרות כלפי מעלה או מטה או בשני הכיוונים ומייצרים דיאלוג דינאמי בין אור לצל.

vibia מפורסמת גם במנורות ה-Wireflow Chandelier מבית היוצר של המעצב אריק לוי אשר יצר אוסף של מנורות תלויות בעלות צורה תלת מימדית.

בגזרת צמודי התקרה, vibia מציגה את ה-Duo – מנורת תקרה בעיצוב Ramos & Bassols, המשלבת את המראה החם הטבעי של העץ עם העידון הטכני של עטיפת המתכת. זוהי מנורה של ניגודים, המשתלבת באופן טבעי בכל מיני סביבות.

מוזמנים להתרשם מהמיטב של vibia באתר ובאולם התצוגה של קרני תכלת וליהנות מייעוץ תאורה מקצועי עם הפתרונות המתקדמים והמעוצבים מבית היוצר של המותג הנחשב.