תאורה מעוצבת עבור דירות להשכרה ואירוח

בשנים האחרונות כמות הדירות המוצעות לאירוח והשכרה לפרקי זמן קצרים יחסית קפצה בצורה משמעותית. אתרים כמו AirBNB הפכו כמעט כל דירה לצימר פוטנציאלי, גם כאשר מדובר בדירה בה אנו מתגוררים במהלך שבוע בו אנו נמצאים בחו”ל. מלבד לדירות המשמשות למגורים אך גם מושכרות מדי פעם, רבים משפצים דירות שכורות או כאלו שבבעלותם במיוחד על מנת להשכירן לתיירים לפרקי זמן קצרים, לרוב בין לילה אחד לכמה ימים או שבועות בודדים. כאשר מעצבים דירה שכזו לאירוח תיירים, חשוב להקפיד על עיצוב נעים, נוח ונקי, וזה בא לכדי ביטוי במגוון תחומים. אחד מהם הוא כמובן תחום התאורה, בו ניתן למצוא אינספור פתרונות הולמים לצורך זה.

 

תאורה מעוצבת וחסכונית גם יחד – גופי תאורה לעיצוב דירות להשכרה

מהם המאפיינים שנרצה למצוא בגופי התאורה שאנו קונים עבור בית אותו אנו מעצבים למטרות השכרה לטווח קצר?

ובכן, נתחיל דווקא עם האלמנט הטכני והפונקציונאלי יותר – חיסכון באנרגיה. בדומה לבית מלון, כאשר מדובר בדירה להשכרה לטווח קצר האורחים המתארחים בה לרוב אינם מודעים יותר מדי לסוגיות כמו חשבון חשמל, כיבוי אורות ביציאה מהחדר וכו’. למרות שזה אמור להיכנס לתמחור של לילה בדירה להשכרה שלכם, בתור מי שמשלמים את חשבון החשמל תרצו לוודא כי מערך התאורה לבית המושכר יהיה חסכוני בחשמל. הדרך המתבקשת והפשוטה ביותר לעשות זאת כיום היא פשוט לוודא כי כל גופי התאורה שאתם מתקינים בדירה יצוידו בנורות לד (LED), המבטיחות תצרוכת חשמל נמוכה ויעילה במיוחד. כך, אפילו אם האורחים ישאירו את האורות בדירה דולקים כל היום וכל הלילה (מה שקורה בלא מעט מקרים), חשבון החשמל לא יהיה מופרז ולא תיאלצו להחליף מנורות אחת לכמה חודשים…

תאורה לבית

מלבד לשיקולי חיסכון באנרגיה וכד’, כמובן ששיקול מרכזי וחשוב לא פחות הוא השיקול האסתטי. עבור מי שלא ראה או התארח בדירת אייר בי אנד בי שכזו לאחרונה, לרוב מדובר בדירות מעוצבות ואסתטיות, כאלו אשר מעניקות תחושה נעימה ונינוחה ברגע שנכנסים אליהן. כבר בשלב התמונות באתר נרצה לוודא שהדירה אכן נראית נעימה ומזמינה, כמו גם מסודרת ונקייה, והתאורה משחקת גם כאן תפקיד לא קטן. למשל, נרצה לוודא כי לא כל גופי התאורה שבבית מוציאים אור לבן ובוהק, אלא שבאזורים מסוימים שלה יש אור רך, נעים ומזמין. בנוסף, נרצה לדאוג לנקודות תאורה ספציפיות, דוגמת המנורות שליד המיטה המאפשרות לקרוא לפני השינה, תאורה עבור פינות ישיבה וקריאה מסוימות, תאורה מתאימה למטבח ולאזור בו אוכלים וכו’. בדירות המושכרות לטווח קצר חשוב לגרום לאורחים להרגיש בנוח וליהנות, וככל שהדירה יותר מאובזרת ומעוצבת בטוב טעם ותוך מחשבה על הפרטים הקטנים, כך הסיכויים שתושכר גבוהים יותר.

 

גופי תאורה מעוצבת שישדרגו כל בית

לאחר שמודעים הן לפן השימושי (טכני וחסכוני) והן לפן האסתטי והעיצובי של בחירת תאורה לבית להשכרה לטווח קצר, ניתן לבחון את קולקציית התאורה המעוצבת והמרהיבה, המכילה אינספור פריטים אשר מלבד למענה האפקטיבי שייתנו לצרכים שלכם כמשכירים של בית מסוג זה גם מתאפיינים במראה מרהיב ביותר, כזה שפשוט ישדרג כל דירה וכל חדר באשר הוא.

תאורה מעוצבת

זה יכול לתת לכם את הערך המוסף על פני אינספור דירות אחרות להשכרה לטווח קצר, בהן דאגו לכל הפרטים הטכניים השונים אך לא הלכו את הצעד הנוסף קדימה. גופי תאורה מעוצבת מרהיבים יכולים לכלול שנדליר יוצא דופן, גופי תאורה עומדים מרהיבים ביופיים ובייחודיותם ואף מנורות וגופי תאורה שולחניים אלגנטיים ובעלי נוכחות.

 

לא חסר מבחר ואפשרויות בתחום זה של תאורה מעוצבת, ושווה להתעכב ולסקור את קטלוג התאורה לעומק לפני שמקבלים החלטה בנוגע לעיצוב הדירה אותה אתם מעוניינים להשכיר.

לרכישת תאורה לבית כנסו עכשיו לחנות אונליין