הרחבת שטח המחייה בבית באמצעות תאורת חוץ מוגנת מים

אחת הבעיות המרכזיות של המתגוררים בדירות ובתים רבים בישראל היא היעדר מרחב. ישראל היא מדינה קטנה וצפופה יחסית, ומרבית תושביה מתגוררים בדירות או בתים אשר אינם ממש רחבי ידיים, ובמקרים רבים מעט קטנים מדי עבור משפחות. הן בערים הגדולות והן בפריפריה, תושבים רבים היו שמחים מאוד להרחיב את ביתם בעוד כמה מטרים רבועים, בכל דרך אפשרית. אחת הדרכים המעניינות והיעילות ביותר באמצעותן אנו מציעים להרחיב את שטח המחייה שבבית, היא באמצעות ניצול טוב יותר של שטח החוץ – גינה, חצר או מרפסת. על מנת להשיג זאת יש להבין את הצורך בתאורת חוץ איכותית.

להפוך את המרפסת או החצר לחלק אינטגראלי מהבית גם בשעות הערב

בעוד בתים רבים בישראל מעט קטנים או צפופים עבור המתגוררים בהם, למרביתם גם יש שטח חיצוני כלשהו בדמות של חצר או גינה בבתים פרטיים וצמודי קרקע ומרפסת במקרה של דירות. שטח זה נתפס בעיני מרבית האנשים כנספח לבית, כשטח נחמד בו ניתן לשבת לפעמים אחר הצהריים או לארח אורחים בשבתות או חגים, אך לא הרבה מעבר לזה. אפילו הילדים הקטנים אשר לרוב אוהבים מאוד לשחק בחוץ ולכן מעדיפים את המרפסת או הגינה על פני פנים הבית לרוב אינם נהנים ממה שיש למרפסת/גינה להציע להם ברגע שיורדת החשיכה.

ובכן, קיימת דרך מאוד פשוטה להפוך את החצר/מרפסת בבית או בדירה שלכם לשימושית יותר, ולמעשה לחלק אינטגראלי ובלתי נפרד משטח המחייה של הבית. דרך זו היא באמצעות התקנת מערכת תאורת חוץ, אשר תגרום לנו להרגיש בנוח במרפסת או בחצר גם בשעות החשיכה, בדיוק כמו שאנחנו מרגישים בתוך הבית, המואר כמובן. ההגנה של גופי תאורת חוץ מפני מים היא קריטית, מפני שזהו אחד הגורמים בגינן אנשים רבים נמנעים משימוש נרחב יותר בגינה או במרפסת שלהם – הם חוששים כי בזמן הגשמים של החורף, או אפילו בלילות לחים במיוחד, כל ציוד חשמלי שיותקן בחוץ ייהרס. זהו כבר מזמן לא המצב – כפי שתיווכחו כאן באתר בקלות, ניתן למצוא כיום מגוון רחב ביותר של גופי תאורה לגינה אשר מוגנים לחלוטין מפני מים, ויכולים בקלות לעמוד בכל תנאי הלחות, הגשמים והסערות של החורף.

ניצול שטח החוץ לאורך חלק ניכר מהיממה

במיוחד בחורף הישראלי, אשר אינו מתאפיין ביותר מדי ימים גשומים או בקור עז במיוחד, מהווה המרפסת/חצר מקום אטרקטיבי ביותר להרחיב אליו את שטח המחייה של הבית. כאשר מחשיך כבר בארבע וחצי או חמש אחר הצהריים אך לא מאוד קר, ניתן לנצל את שטח החוץ של הבית לאורך שעות רבות, ולהעביר אליו פעילויות שלמות.

כאשר המרפסת, חצר או גינה שלכם מוארת כמו שצריך, ניתן בכיף לערוך בה ארוחות משפחתיות, מפגשים חברתיים, להפוך אותה למקום המשחק של הילדים ועוד.

לרכישת תאורת חוץ כנסו עכשיו לחנות אונליין