ייעוץ מקצועי עבור עיצוב תאורה

בעת בניית בית, עיצוב דירה חדשה או ישנה, עריכת שיפוץ כללי בבית קיים או כהכנה לכניסה למשרד או אזור עבודה חדש, אנו מקבלים את האפשרות לעצב את התאורה שתשמש אותנו באותו מקום למשך שנים רבות.

שיפוץ או בנייה מסוג זה כוללים בתוכם עוד תחומים חשובים רבים אליהם אנו צריכים להקדיש תשומת לב, כך שנושא התאורה עלול להישמט ולא לקבל את ההתייחסות הראויה לו. בפועל, זו תהיה טעות מצידנו – קיימת חשיבות רבה לעיצוב התאורה, הן עבור אזור מגורים והן עבור משרד או חלל עבודה. מיקום גופי התאורה, סוגם, תשתית החשמל התומכת בהם – כל אלו ועוד הן נקודות בעלות השפעה עתידית יומיומית על החיים והעבודה באותו מקום.

עבור מי שעורך סוג של שיפוץ/עיצוב הכולל גם עיצוב של התאורה ומתקשה להקדיש את הזמן הראוי לתחום זה או פשוט אינו כל כך יודע באילו פרמטרים להתחשב וכיצד לבחור את גופי התאורה, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי – כפי שנראה מיד, שירות זה זמין, יעיל ויכול לתרום המון.

 

שיקולים מעולם האדריכלות, החשמל, עיצוב הפנים והתאורה

ייעוץ תאורה מקצועי לוקח בחשבון מספר רב של פרמטרים חשובים, כאלו שמי שאינו בקיא בתחום עלול בקלות להתעלם מהם או לא להיות מודע לעצם קיומם.

לכן, ייעוץ טוב לעיצוב תאורה לבית או למשרד, צריך להינתן על ידי חברות ובעלי מקצוע המנוסים בתחום זה. אלו יכולות להיות חברות מובילות המתמחות בפתרונות תאורה וחשמל דוגמת ניסקו תאורה, ואלו יכולים להיות גם אנשי מקצוע מתחומים רלבנטיים דוגמת אדריכלים, מעצבי פנים וכד’.

על מנת להגיע למצב בו אנו יוצרים תשתית איכותית ומתאימה לתאורה של אותו חלל, ובוחרים את גופי התאורה המתאימים ביותר לצרכים ולסגנון עיצוב הפנים, נצטרך לקחת בחשבון פרמטרים שונים ממספר תחומים. עלינו לערוך תכנית לתשתית החשמל אשר לוקחת בחשבון את המיקום הרצוי עבור נקודות התאורה השונות, ואת המיקום הרצוי למתגים עבור אותן נקודות. בבחירת גופי התאורה נרצה להתחשב גם בשיקולי יעילות (תאורה חסכונית בחשמל, נורות אשר יחזיקו מעמד זמן רב יחסית, גופי תאורה בעלי עצמה מספקת לצרכים בכל נקודה ונקודה וכו’) וגם בשיקולי אסתטיקה (תאורה מעוצבת ודקורטיבית ברמה זו או אחרת, על פי אופי האזור אותו אנו מעצבים).

 

ייעוץ הכולל תכנון וחישוב תאורה

ייעוץ תאורה מקצועי מטעם ספקי תאורה מובילים דוגמת “ניסקו”, כמו גם מטעם אדריכלים ובעלי מקצוע פרטיים, עשוי לכלול גם חישוב מפורט ומקצועי של התאורה – כמות האור שצפוי לקבל כל אזור, תצרוכת החשמל הצפויה וכד’.

תכנון מחושב מסוג זה נערך באמצעות תוכנות מחשב ייעודיות, ומתאים בעיקר למשרדים וחללי עבודה גדולים ולמרחבים ציבוריים. עם זאת, אין מניעה לערוך חישוב מקדים מדויק שכזה גם עבור תאורה ביתית, וכך לקבל תמונה ברורה ביותר של התאורה הצפויה בבית. תמונה זו עשויה בהחלט לסייע לנו לעצב ולבחור בצורה מושכלת יותר גופי תאורה המתאימים ביותר לאזור שאנו משפצים.

לרכישת תאורה מעוצבת כנסו עכשיו לחנות אונליין