מתקינים מאוורר תקרה וזוכים גם באווירה וגם בתאורה

 

במדינה כמו ישראל אין ברירה אלא להתקין בכל חדר בבית ובמשרד מזגן או מערכת אחרת שמאפשרת לנו להתגבר על החום. יש מקומות שבוחרים להתקין מערכת מיזוג מרכזית, יש מקומות שמעדיפים להתקין מזגן בחדר אחד ובשאר החדרים להתקין מאווררים, אנחנו רוצים להציע לכם אפשרות להתקין מאוורר תקרה ולא משהו פשוט אלא מאוורר תקרה עם תאורה.

הרעיון של מאורר תקרה עם תאורה הוא לא חדש ובכל זאת הוא מאוד ייחודי. מדובר על מאורר שמתקינים בתקרה ומתחת לכנפיים שלו, נמצאת נורה שיכולה להיות נורה רגילה ויכולה להיות נורת LED, היא מחוברת למנוע של המאורר ובכל פעם שמדליקים את המאוורר אפשר גם להדליק את הנורה. היתרון של מאוורר תקרה עם תאורה הוא, שזה חוסך מאיתנו את הצורך להתקין נורה בנפרד. מדובר כאן בחסכון במקום, בזמן ובעלויות.

לפני שנסביר את היתרונות המלאים של מאוורר תקרה עם תאורה ומה יש לבדוק כשרוכשים אחד כזה, חשוב להדגיש מספר נקודות, ראשית, מאוורר תקרה יכול להיות מותקן לא רק בבתים פרטיים, ששם אנחנו פוגשים אותו לא מעט, אלא גם במשרדים, בתי קפה ומסעדות. העיצוב הייחודי שלו מאפשר לו להתאים למגוון רחב של מבנים, זו הסיבה שגם נמצא אותו בלא מעט מקומות.

נקודה שנייה, ברוב המקרים המאוורר מחליף את המזגן, אין צורך להתקין מערכת מיזוג כמו מזגן או מערכת מזגן מיני מרכזית אם יש במקום מאוורר תקרה עם תאורה. מי שחושש שהמאוורר לא יספיק, יכול תמיד להתקין את שניהם ביחד, בדיוק כמו שהוא יכול להתקין עוד נורה בחדר בנוסף לנורה שמותקנת על המאוורר, אך בהחלט אפשר להסתפק במאוורר ובנורה.

5 יתרונות של מאורר תקרה עם תאורה

  • חסכון – מאוורר תקרה מאפשר לנו לחסוך לא מעט מבחינת עלויות, הפעלתו חוסכת לנו לפחות 40 אחוז מהעלויות שהיינו צריכים לשלם בעת הפעלת מזגן, התקנתו זולה יותר והמכשיר כשלעצמו הרבה יותר זול מאשר מזגן. לכך יש להוסיף את החיסכון של התקנת הנורה כחלק מן המאוורר במקום התקנתה בנפרד.
  • פיזור האוויר – מאחר והמאוורר תלוי על התקרה אז האוויר בו מתפזר בצורה הרבה יותר טובה מאשר במאוורר רגיל וכן מחלק גדול מהמזגנים. האוויר יורד מלמעלה למטה בצורה שווה.
  • תחזוקה – בעוד שאת המזגן יש לנקות ולהחליף לו גז, הרי שמאוורר תקרה עם תאורה לא דורש תחזוקה מלבד לנקות ממנו מעת לעת את האבק שעל מוטות הכנפיים.
  • עיצוב – אנחנו יכולים למצוא מאווררי תקרה עם תאורה שמעוצבים בצורה ייחודית, החל ממוטות כנפיים בצבעים שונים ומחומרים שונים. אם זה לא מספיק אנחנו יכולים גם להחליף את הנורה לצבעים שונים וכן להוסיף למוטות כנפיים עיצובים חיצוניים שישפרו את המראה שלו.
  • ניידות – קל לנייד אותו במידה ועוברים דירה או רוצים להתקין אותו בחדר אחר. זאת לא בעיה להסיר אותו מהתקרה ולהתקין אותו במקום אחר.

 

לא ניתן להגיב

ניווט מאמרים