ברוש אלון

ברוש אלון

במשרדן של אורנה וייץ וקרן גור אלון, שותפות בסטודיו ברוש אלון, נושבת אנרגיה של עשייה ושל יצירתיות. האווירה, יחד עם עיצוב קלאסי ונגיעות עדכניות, משקף במדויק את הגישה העיצובית של השתיים. “הסגנון המובהק שלנו הוא קלאסי עדכני: סגנון שנשען על מסורת עיצובית ומוגש עם קריצה עכשווית. ה-Paper Chandelier של moooi, שנדליר קלאסי עשוי נייר דחוס, הוא הפריט שמתאר באופן הטוב ביותר את העבודה שלנו” אומרת וייץ.

דרכיהן של השתיים הצטלבו עוד לפני שהכירו רשמית. גור אלון, אשר עבדה כמעצבת פנים בבית עיצוב לאביזרים ורהיטים, יצאה לשליחות באצות הברית ואילו וייץ תפסה את משרתה זמן קצר לאחר מכן. לאחר כשנה וחצי נפגשו השתיים בנסיבות אחרות לחלוטין ועד מהרה החליטו לשתף פעולה. יותר משותפות, מדובר על חברות והערכה הדדית עמוקה בין השתיים.

כיום מתמחה משרד ברוש אלון באדריכלות פנים לבתים פרטיים ובדירות יוקרה. השתיין משתלבות בפרויקטים בהם דורשים הלקוחות חשיבה יסודית על נושא עיצוב הפנים וחווית המגורים. ” אפשר לקרוא לזה חזון, קונספט או חוויה, אבל לכל פרויקט יש תמונה גדולה יותר. הנקודה היא שדרושה הרמוניה בין מכלול רחב של דברים, כדי לקבל את התמונה הרצויה” מציינת גור אלון.

מהו המפתח לפרויקט מוצלח?

“אנחנו מגיעות מדיסיפלינות עיצוב שונות ומגוונות. אורנה מגיעה מתחום עיצוב אופנה ואני מגיעה מעולם האומנות ועיצוב הפנים, כך שהיצירתיות שלנו היא רב גונית ועומדת במרכז העשייה. בנוסף, המעורבות הגבוהה היא ערובה להצלחה. אנחנו מתכננות כל פרט בבית, הכניסה לחצר, חלוקת החלל, שרטוט פרטני של כל עבודות הנגרות ועד בחירת גופי התאורה. אנחנו פשוט לא נותנות לפרטים הקטנים להתפספס, והם אלה שמגדירים את שלמות התוצאה” מספרת גור אלון.

השתיים מבלות זמן רב באתר הבנייה ומוודאות שהכל נעשה בסטנדרט המצופה. לדבריהן, הפיקוח הטכני בשטח מזין גם את העיצוב ומאפשר לבצע את הפרויקט באופן זורם, יעיל ומבלי להיקלע להוצאות לא צפויות.

נושא התקציב, עניין רגיש תמיד בבחירת ספק, היא נקודה שוייץ מתייחסת אליה כחלק מתפיסת השירות: “מאוד חשוב לנו תיאום הציפיות – להקשיב לחלום של הלקוח, להבין את הצרכים שלו ולהבהיר לו מה ניתן לעשות ומה יצריך משאבים נוספים. השקיפות והתכליתיות הזאת היא בסיס לפרויקטים מוצלחים ולמערכת יחסים בריאה. הגדרת קווי גזרה גם מובילים לפתיחות המחשבה ולרעיונות הטובים ביותר”. עבור רבים מלקוחותיהן, הכוללים את בכירי המשק בישראל לצד אנשים אנונימיים לחלוטין, הן משמעות מעצבות הבית בפרויקטים שונים בארץ ובחו”ל.

איזה מבנה הייתן רוצות לתכן?

“מעון רשמי. כזה שיוכל להיות גם ייצוגי אבל גם בית נעים לאנשים שחיים בו”

לצד איזה מעצבת הייתן רוצות לעבוד?

“פאולה נבונה”

אורנה וייץ וקרן גור אלון // ברוש אלון

ברוש אלון אדריכלות פנים

אורנה וייץ וקרן גור אלון

הורדים 11, גני יהודה

טלפון: 03-5347888
פקס:  03-7617269

אתר: www.broshalon.com

חדש - לרכישת גופי תאורה באתר